Смартфон moto e40 отримає 90-гц дисплей і 48-мп камеру

26

Незабаром асортимент смартфонів motorola поповнить недорога модель під назвою moto e40. Популярний блогер еван бласс (evan blass), також відомий як @evleaks, розкрив ключові технічні характеристики апарату.

Reuters

Опублікований ним постер (див. Нижче) говорить про наявність 6,5-дюймового дисплея max vision з частотою оновлення 90 гц. Буде застосована панель формату hd+.

В оснащення увійде процесор з вісьмома обчислювальними ядрами. Якщо вірити наявним даним, це один з чіпів сімейства unisoc, що функціонує на тактовій частоті 1,8 ггц.

Сказано про наявність потрійної тильної камери, до складу якої увійде 48-мегапіксельний основний блок. Його, по всій видимості, доповнять ширококутний модуль і блок для виконання макрозйомки.

@evleaks

Смартфон буде нести на борту 4 гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувач місткістю 64 гбайт. Живлення забезпечить потужна акумуляторна батарея-ємністю 5000 ма * ч.

Новинка буде поставлятися з операційною системою android 11. Відомостей про орієнтовну ціну і точні терміни надходження на комерційний ринок на даний момент немає.