Skate Party 2 1.21

447Запустивши Skateboard Party 2 на своєму мобільному пристрої, ви зможете веселитися, катаючись на скейтборді в 8 абсолютно унікальних місцях. Стрибайте на дошку, вивчайте нові рухи, покращуйте свої навички катання на скейті, щоб, приземляючись, виконувати кльові combo.


Грайте разом зі своїми друзями за допомогою нового режиму онлайн-мультиплеєра або кидайте виклик скейтерам з усього світу, використовуючи онлайн-таблиці лідерів. Виконуйте завдання, накопичуйте досвід і покращуйте свого улюбленого скейтера. Ви також можете змінювати своє спорядження, дошки, траки і колеса, використовуючи справжні бренди.
ВИСОКА РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ
В Skateboard Party 2 використовується 3D-графіка наступного покоління, спеціально оптимізована для апаратної частини вашого мобільного пристрою, щоб ви могли пережити найкращий досвід катання на скейті.
РЕЖИМ КАР’ЄРИ
Виконуйте більше 40 завдань, щоб розблокувати нові предмети і місця для катання. Накопичуйте досвід, щоб удосконалювати свого улюбленого скейтера для кращого виконання трюків і досягнення більш високих результатів.
ВІЛЬНЕ КАТАННЯ
Практикуйтеся і покращуйте свої навички без будь-яких обмежень у часі.
ОНЛАЙН-МУЛЬТИПЛЕЕР
Викликайте своїх друзів на поєдинок на скейтах, щоб дізнатися, хто краще за всіх виконає трюк в приземленні! Публікуйте свої результати і хваліться ними перед друзями в Facebook або Twitter.
ВЕЛИКИЙ ВИБІР
Вибирайте будь-якого з 9 персонажів і змінюйте його зовнішність у відповідності з вашими вподобаннями, вибираючи свою улюблену одяг. Також вам доступна велика колекція дощок, трак і коліс, включаючи предмети від Powell & Peralta, Bones, Golden Dragon і Tork Trux.
НАВЧАННЯ
Більше 40 трюків і сотні комбінацій для відпрацювання. Дотримуйтесь інструкцій, щоб почати кататися, і вдосконалюйтеся в процесі катання. Виконуйте божевільні combo і послідовності трюків, щоб досягти вражаючих результатів, накопичити досвід і заявити про себе.
НАСТРОЮЄТЬСЯ УПРАВЛІННЯ
Нова, повністю настроюється система управління для створення власної розкладки кнопок. Використовуйте режим управління для правші або лівші, вибирайте встановлену розкладку управління або створюйте власну. Використовуйте за бажанням аналоговий джойстик або акселерометр. Регулюйте затяжку трак, щоб змінювати чутливість до повертання.
БЕЗЛІЧ ОСОБЛИВОСТЕЙ
•Підтримка пристроїв останніх поколінь і оптимізація для дисплеїв з високою роздільною здатністю.
•Наявність режиму онлайн-мультиплеєра для гри по мережі з друзями або іншими скейтерами.
•Нова, повністю настроюється система управління. Відрегулювати можна все!
•Вивчення більше 40 унікальних трюків і створення сотень комбінацій.
•Величезні місця для катання, включаючи трейлерний парк, військову базу, торговий центр, лижний курорт, студентське містечко, ярмарок-пляж і великий відкритий місто.
•Зміна скейтера або дошки з допомогою величезного контенту, включаючи спорядження, дошки, траки і колеса від ліцензованих брендів.
•Грайте частіше, щоб накопичити досвід і удосконалити свого скейтера.
•Публікуйте свої результати для друзів, використовуючи Facebook або Twitter.
•Тривалий саундтрек, що включає музику від Voice of Addiction, Sink Alaska, Beta, Hitplay!, Moovalya, We Outspoken і Melodic in Fusion.
•Можливість покупки очок досвіду з допомогою функції покупки через додаток.
•Доступність на наступних мовах: англійській, французькій, німецькій, італійській, іспанській, російській, японською, корейською, португальською та китайською.
•Сумісність з телефонами та планшети на Android
•Потрібно Android версії 2.3 або більш пізня

Завантажити

Android 4.1+