Simple Alarm Clock Free 5.5

428


Simple Alarm — ростой, швидкий і потужний будильник. Simple Alarm є найбільш простм, швидким і потужним будильником в Google Play. Simple Alarm будильник, призначена для створення, редагування і видалення нагадувань в найпростішим способом. Ви можете використовувати Simple Alarm, щоб прокинутися на ранок, або налаштувати нагадування для Ваших завдань протягом дня.Основною перевагою Simple Alarm є те, що ви можете ввести час тривоги замість вибору через селектора, при натисканні стрілки або переміщенні через великий список номерів.
Ви можете ввести години і хвилини вашого нового сигналу безпосередньо з цифрової клавіатури на екрані.
Ви також можете змінити або видалити нагадування за допомогою всього одного натискання, економлячи багато часу, кожен раз, коли потрібно встановити ваші нагадування.
На відміну від інших будильників для Android, Simple Alarm відсортує ваші напонимания, так що ви можете легко визначити, які ж завдання потрібно робити далі, якщо ви використовуєте Simple Alarm, як список завдань («To Do»).
Якщо ви використовуєте Simple Alarm, щоб розбудити вас, ви зможете прокидатися м’яко, тому що Simple Alarm збільшує гучність будильника повільно, а не починаючи з максимальній гучності.
Таким чином, можна уникнути поразки сильним звуком, поки ви знаходитесь в глибокому сні.
Крім того, щоб вимкнути будильник Simple Alarm потрібно натиснути 3-кнопка, так що ви Екшн сно повинні прокинутися щоб відключити його. Якщо ви хочете ще не багато поспати, ви можете призупинити будильник, натиснувши велику кнопку паузи.
Як і кожна людина має свої власні уподобання і потреби, Simple Alarm дозволяє налаштувати звуковий сигнал (вибравши будь-яку мелодію, звук або пісні в телефоні) і тривалість паузи між нагадуваннями.
З усіх причин, перерахованих вище, Simple Alarm кращий будильник на Google Play, і це набагато краще, ніж за замовчуванням будильник в Android.
Функції Simple Alarm:

  • Найшвидший спосіб установки.
  • Будильник включення\виключення натисненням однієї кнопки.
  • Установка повідомлення для кожного сигналу.
  • Нагадування відсортовані в порядку, в якому вони будуть дзвонити.
  • Вибір звукового сигналу з усіх мелоЕкшн , пісень і звуків на пристрої.
  • Настроювання тривалості паузи.
  • 3 кнопки відключення будильника, щоб все таки прокинутися.
  • 1 кнопка паузи.
  • Гучність звуку збільшується повільно.
  • Доступно на: англійською, іспанською, французькою, польською та китайською мовами.

Завантажити

Android 4.0+