Сцена після титрів «шан-чи» тизерит кросовер в дусі «месників»

30

На цьому тижні marvel studios випускають 25 фільм своєї кіновсесвіту – «шан-чи і легенда десяти кілець» .

Кінокомікс не тільки представив першого нового героя 4 фази mcu, але і озирнеться на ранні дні франшизи. Як і у випадку з попередніми проектами кіновсесвіту, фільм містить сцени після титрів.

Президент marvel studios кевін файгі розповів comicbook про сцени після титрів » шан-чи ” . Намагаючись не розкривати занадто багато, продюсер натякнув, що кінець стрічки «дає досить чіткий напрямок» того, як шан-чи знаходить свій шлях в mcu. Кінцівка нагадує появу ніка ф’юрі в першому “залізній людині” 2008 року.

Що ж, ми не хочемо нічого розкривати. Але я думаю, що кінець фільму дає досить чітке уявлення, принаймні, про те, наскільки важливий шан-чи в цьому світі. Це нагадує ніка ф’юрі у фіналі «залізної людини» , який сказав тоні старку: «ти частина великого всесвіту, ти просто ще цього не знаєш». Дуже схожа річ відбувається з шан-чи в кінці цього фільму.

«залізна людина ” багато в чому задала вектору жанру супергеройського кіно в 2008 році, і однією з головних причин було використання несподіваної сцени після титрів. У ній дебютував семюель л. Джексон в ролі ніка ф’юрі, який створив основу для месників.