Саундтрек з поки неанонсованої гри gunzilla games був представлений в рамках comic con ukraine 2021

33

Композитор і звукорежисер володимир dargalon савін (скасований s. T. A. L. K. E. R. 2 (2011), survarium, metro: exodus) в рамках минулої comic con ukraine 2021 представив ексклюзивний фрагмент саундтреку неанонсованої гри студії gunzilla games.

Про сам проект мало що відомо: це мультиплеєрний ааа-шутер «з унікальною механікою і сеттингом» для pc, xbox series x|s і playstation 5, що розробляється на движку unreal engine, «до якого гравці будуть із задоволенням повертатися знову і знову». За сеттинг і сюжет відповідають сценарист річард к. Морган (“видозмінений вуглець«), наративний директор олів’є анріо (ігрові серії assassin’s creed, the division, far cry) і провідний візіонер ніл бломкамп (режисер» район №9«,» елізіум«,»робот на ім’я чаппі”). Гра розробляється близько року.

Наприкінці вересня команда розробників gunzilla games також була помічена в прип’яті. Крім уже згаданого композитора володимира савіна, на фотографії також присутні річард к. Морган і ніл бломкамп. Чи пов’язана дана поїздка з майбутньою грою gunzilla games-невідомо. Але з урахуванням, що його відвідали ключові автори сеттингу майбутньої гри « “екскурсія” може натякати на постапокаліптичний характер проекту.

фото взято з twitter-аккаунта ніла бломкампа

Gunzilla games – студія з українським корінням, заснована владом корольовим і олександром цолем (колишній ceo київського відділення crytek). Фактична діяльність студії почалася в листопаді 2020 року.

У gunzilla games налічується три відділення в трьох країнах: німеччина (франкфурт) є творчим центром, де знаходяться режисери, художники, дизайнери, розробники і маркетологи; студія в україні (київ) є центром операцій, програмування і підтримки; студія в лос-анджелесі в даний час використовується в якості операційної бази в сша.