Сарказм 1.11

46
Сарказм — тонкий гумор! 😜 Сарказм в картинках! Саркастичные висловлювання.У додатку ви знайдете все про сарказм. А так само різні матеріали з сарказмом. Таблички сарказм і шелдон сарказм. Сарказм вконтакте і фрази з сарказмом. Сарказмы і статуси з сарказмом. Як навчитися сарказму і жіночий сарказм, сарказм фото. Меми та демотиватори. Прикольні картинки.
Картинки з сарказмом, іронія і сарказм, приклади сарказму, зла іронія, гумор, сарказм, іронія, як красиво відповісти на хамство, саркастичний гумор, сарказм цитати, картинки з сарказмом.

Діти — проходимо мимо! Найпозитивніше і оригінальне додаток! Тільки дорослий і вульгарний гумор! Обмеження за віком 16+!
Хочеш сарказму? Тобі до нас!

Вподобані запису можна коментувати і оцінювати. Всі сподобалися картинки можна зберігати в галереї пристрою в папці програми. Ти можеш ділитися записом з друзями через соціальні мережі Facebook, Вконтакте, Однокласники, Viber, WhatsApp а так само інші встановлені на пристрої додатки. Ну і звичайно, ти можеш залишати лайки і зберігати записи в обране.


Завантажити

Android 4.0+