Samsung Max 3.2.138

345Samsung Max допоможе безкоштовно управляти трафіком і економити його у всіх додатках, що дозволить користуватися одним і тим же об’ємом у Вашому тарифному плані значно довше. За допомогою Samsung Max , ви можете легко керувати своїм трафіком не тільки на мобільних мережах, але і в Wi-Fi мережах. Самсунг Макс забезпечує економію трафіку шляхом стиснення відео, фотографій, засобів масової інформації та багато іншого на майже всіх ваших улюблених додатків і веб-сайтах без помітної втрати якості.ФУНКЦІЇ

• Управління даними і економія
Opera Max допоможе вам управляти вашим трафіком, забезпечуючи їх точною інформацією про нього в реальному часі включаючи щоденну і щомісячну статистику використання даних. Моніторинг використання трафіку допоможе з’ясувати, які програми використовують найбільший обсяг трафіку і блокувати додатки з високим його споживанням. Крім того, багато програм використовують трафік занадто часто для відстеження, наприклад, не питаючи вас. Тепер ви можете легко контролювати всю активність подібних додатків. З Opera Max Ви можете користь від трафіку Вашого тарифного плану до 50% шляхом стиснення відео, зображень і засобів масової інформації з додатків і веб-сайтів. Менший обсяг даних для завантаження з веб-сайтів також означає і більш швидке завантаження контенту з інтернету у Вашому пристрої.

• Відстеження і економія даних в мережах Wi-Fi
Близько 80% даних використовуються через мережі Wi-Fi. Завдяки програмі Opera Max і технологіями стиснення, які розроблялися роками компанією Opera, Ви можете працювати з інтернет-контентом через перевантажені точки доступу Wi-Fi з більшою ніж зазвичай швидкістю. Економія даних в Opera Max може бути використана в мобільних мережах передачі даних в мережах Wi-Fi незалежно, з включеним «Економія ВКЛ/ВИКЛ» перемикачем.

• Запобігання витоку даних
Деякі з ваших додатків використовують мобільні і Wi-Fi з’єднання без Вашого дозволу. В Opera Max вбудована функція блокування використання даних без вашого дозволу. Ви також можете запобігти використання даних вибраних Вами програм у фоновому режимі для того, щоб зберегти заряд батареї. Ви можете робити все це в оновленому розділі «Заблоковані додатки» в Opera Max.

• Дивіться більше відео
Opera Max є першим додатком у своєму роді для стиснення відео, для перегляду якого використовується величезна кількість мобільних і Wi-Fi даних. Це означає, що Ви можете витрачати менше даних і часу для перегляду відео в Інтернеті. Opera Max може стиснути відео об’ємом 10 МБ до 3 МБ *, що значно зменшує час буферизації відео.

• Повна конфіденційність
Opera Max не обробляє будь-які дані, що передаються по зашифрованих з’єднань, так що всі ваші особисті дані надсилаються безпосередньо до місця призначення, замість того, щоб проходити через хмару Opera Max для стиснення. Opera Max не аналізує і не зберігає особисті дані, такі як фотографії, відео або електронні листи, так що ви можете бути повністю спокійні.

  • ВІДЕО ТЕПЕР СТИСКАЄТЬСЯ І ПРИ ПЕРЕГЛЯДІ ВІДЕО В ДОДАТКУ YOUTUBE!!!

* Економія на основі даних користувачів бета-версії США. Ваші результати можуть відрізнятися.


Завантажити

Android 4.4+