Samorost 3 1.4.463

382






Samorost 3 — пригодницька дослідницька гра-головоломка від творців відомих ігор Machinarium і Botanicula. Це найамбітніший проект Amanita Design на сьогоднішній день на основі популярних інді-ігор Samorost і Samorost 2. Samorost слід слідом за цікавим космічним гномом, які подорожують по космосу з допомогою чарівної флейти і прагнуть дістатися до її таємничих витоків. Відвідайте дев’ять унікальних інопланетних світів, повних яскравих змагань, істот і сюрпризів, втілених у життя з допомогою красивою графіки, звуку та музики.

Samorost спочатку була десктопної грою, далі ПК справа не доходила. Але тепер, разом з Samorost 3, хлопці з Amanita Design виходять в нову нішу для цієї серії ігор. Якщо ви не в курсі хто ці шведи і не грали ні в одну з їхніх ігор, то обіцяємо, що вам гарантовані приємні враження від підбору саундтреків, оригінальної промальовування ігрового світу і персонажів. Це стосується всіх творінь розробників з Amanita Design.

Беріть з собою гнома, який вже третю частину незмінно залишається головним героєм Samorost і вперед до пригод! Вам доведеться розгадати клубок таємниць, виконати різні місії і задачі, щоб долати всі перешкоди і рухатися вперед. Гра буде дуже цікавою і яскравою, так що гравцям чекають безліч цікавих і захоплюючих моментів. Даний проект можна сміливо назвати справжнім хітом для Android платформ.

Установка і запуск гри:
Папку з кеш отримати в …./Android/obb
Встановити файл гри .апк
Запустити гру з меню, грати.

Завантажити

Android 4.1+