S. Graph: Calendar clock widget 5.4

415Sectograph (Сектограф, S. Graph) — Планувальник часу, наочно відображає список справ, поЕкшн і завдань у вигляді кругової діаграми — протягом дня.ЯК ПРАЦЮЄ ДОДАТОК
Якщо коротко — це Календар в годинах.
Це таймер справ, для точного хронометражу часу.
Планувальник працює як віджет аналогових годин, але автоматично отримує всі події та завдання з вашого Google календаря, і накладає їх на 12 секторів (годин).ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЄ
Список ваших справ і завдань (події Google), календар годинник — відображає у вигляді кругової діаграми в додатку та на віджеті.
Події дня — це сектори, тривалість і час яких ви можете чітко контролювати для проходження вашим розкладом дня.
Календар і годинник в поєднанні, дають дивно наочне уявлення вашої зайнятості, дозволяють ефективно планувати і розраховувати час протягом дня.

ЧОМУ ЦЕ КОРИСНО — ВАМ
✔ Планування дня і хронометраж часу. Додавайте в Sectograph ваші щоденні справи, зустрічі, заходи і в будь-який момент знайте скільки залишилося часу до закінчення поточного заходу і до початку наступного.
✔ Облік та Контроль робочого часу. Тримайте телефон в док станції на робочому місці та робочі справи тепер будуть повністю під вашим контролем.
✔ Розклад занять. Тримайте телефон під рукою і спостерігайте скільки залишилося часу до закінчення виснажливої лекції в університеті і ніколи не запізнюйтесь на лабораторні роботи.
✔ Розклад дня. Ваш розпорядок дня — тепер зручний як ніколи. Слідуйте йому і удосконалюйтеся, просто використовуйте програму як органайзер справ і щоденник завдань.
✔ Таймер часу поїздок і тривалість авіа перельотів. Через нескінченних поїздок і перельотів втрачаєте хід часу? Контролюйте час реєстрації, посадки і тривалість рейсу. Тримайте все під контролем.
✔ Розклад прийому їжі і ліків, розклад спортивних занять. Ведіть правильний спосіб життя, для цього стежте за часом. Будьте здорові!
✔ Контролюйте справи на ходу і в своєму автомобілі.

ВІДЖЕТ ДОМАШНЬОГО ЕКРАНУ
Використовуйте віджет планувальника на вашому домашньому екрані. Виводите на ньому особисті або робочі календарі.
Віджет автоматично оновлюється раз на хвилину і після появи нових поЕкшн у календарі.

Завантажити

Android 4.0.3+