Руки-крюки. Sony опублікувала перший тизер таємничої project magnum [відео]

27

Кооперативні екшени завжди до речі-адже, як відомо, з друзями навіть за сохне фарбою цікаво спостерігати. А вже стріляти по гігантським роботам в науково-фантастичному антуражі і поготів.

Корейська студія nat games-підрозділ nexon – і компанія sony випустили перший тизер project magnum, футуристичного бойовика, розрахованого на чотирьох осіб. Відомо про нього вкрай мало, проте трейлер говорить сам за себе краще будь-якого прес-релізу: схоже, геймерів чекає лутер-шутер а-ля borderlands, тільки від третьої особи і з роботами (або кіборгами) в якості ворогів. Головною особливістю проекту, судячи з трейлеру, стане вбудований в руку героїв гак, яким можна підтягуватися до різного роду поверхонь і, можливо, навіть противникам.

Нагадаємо, project magnum тихенько анонсували ще в липні. Дати релізу у екшену все ще немає, але відомо, що він вийде на pc, playstation 4 і playstation 5. Розробники обіцяють поділитися першими подробицями найближчим часом. Хто знає, раптом новинці приділять увагу на майбутній презентації sony.