Розкрито, коли marvel studios можуть випустити фільм про росомаху

35

Відомо, що фільм « вартові галактики. Частина 3 ” вийде 5 травня 2023 року, але які проекти вийдуть після нього – залишається невідомим. Тим не менш, у відповідність з деякими новинами і чутками, можна спробувати припустити, що нас чекає.

Враховуючи, що перезавантаження « фантастичної четвірки » і « блейда » знаходяться на ранній стадії розробки і мають режисерів, ймовірно, саме вони вийдуть після третьої частини « вартових галактики », але невідомо, що з’явиться в прокаті 28 липня 2023 року, а що – 6 жовтня.

Ймовірно, незабаром після них нас також чекатимуть « дедпул 3 » і « перший месник 4 », які, як відомо, також запущені у виробництво. Зараз активно говорять про багато проектів, які marvel можуть випустити в 2023-2024 роках – від сиквела « шан-чи » до нової частини « месників », але портал geekosity, в свою чергу, робить ставку на сольний фільм про росомаху.

Очікується, що студія випустить якийсь фільм у листопаді 2024 року-і саме тоді виповнюється 50 років з моменту дебюту росомахи в коміксі the incredible hulk #181. Поки що неясно, яким буде логан в mcu, і хто його зіграє, але, безумовно, це те, що нам повинно стати відомо в недалекому майбутньому.