Root Booster 3.1.0

506
Root booster — інструмент для тих, кому потрібно підвищити швидкодію для більш плавної роботи додатків або потрібно збільшити час роботи від акумулятора.


Є безліч програм для прискорення роботи або продовження часу роботи від акумулятора, проте Root Booster використовує самі перевірені налаштування і засоби для досягнення кращого результату. Ви можете з легкістю вибрати з заздалегідь встановлених режимів для кращої продуктивності, часу роботи або кращої стабільності системи. Ці поліпшення досягаються за рахунок застосування відповідних налаштувань у основні компоненти системи. Ось деякі пояснення що саме робить Root Booster з CPU, RAM і ситемою Android.

Гібернація (оптимізація системи Android )
Кожне додаток Android може мати кілька служб. Вони працюють у фоновому режимі і виконують ряд завдань. Багато хто помилково вважають, що вбиваючи додаток з диспетчера задач воно перестає використовувати ресурси. Служби додатки у цьому випадку залишаються активними і використовують ресурси системи, розряджаючи батарею. Гібернація дозволяє приспати додаток і зупинити всі його служби, таким чином воно перестає використовувати ресурси і розряджати батарею. Гібернація — це м’який і ефективний спосіб збільшити швидкодію і час роботи від акумулятора.
Root Booster знайде програми споживають заряд акумулятора і автоматично переведе їх у стан гібернації.

CPU (зміна CPU governor)
Алгоритм керування частотою процесора (governor) це драйвер, вибирає оптимальну частоту процесора між мінімальними і максимальними значеннями. Вибір правильного режиму governor дозволить продовжити час роботи, зробить пристрій більш швидким або навіть більш стабільною в роботі. Тим не менш правильний вибір досить непросте завдання.
Root Booster допоможе визначити і переключити на найбільш відповідний governor для кожного режиму роботи.

RAM (менеджер пам’яті)
Кожен додаток використовує VM heap для роботи і даних. Основна причина змінити розмір VM heap це збільшення стабільності роботи системи. Великі програми вимагають більшого об’єму пам’яті(VM heap) для роботи. Якщо розмір VM heap менше ніж потрібно, додаток може закритися з помилкою (Out of memory error). Вибір правильного розміру VM heap для кращої продуктивності досить складне завдання, і може бути досягнута тільки методом проб для кожного пристрою.
Root boster аналізує RAM і вибирає оптимальний розмір VM heap для кращої продуктивності і стабільності роботи системи.


Завантажити

Android 3.0+