Robb report: французький стартап moonbikes представив електричний сноубайк

39

Незважаючи на те, що на мотоциклі можна їздити практично скрізь, коли ви знаходитесь на засніженій горі або під сильним снігопадом, це може стати великою проблемою. Але новий, повністю електричний сноубайк, розроблений французькою компанією moonbikes, може змінити ситуацію.

Інженер ніколя мурон, що займається аеронавтикою, по суті, взяв деталі від електричного велосипеда, гусениці і лижі від снігохода і винайшов гібрид між цими двома транспортними засобами. Moonbike-це простий спосіб пересування по засніженій місцевості, а для зручності пересування по снігу у нього є задній гусеничний привід і передній скайборд замість коліс.

Моментом 17,2 кгс-м, він може легко розганятися до 26 миль/год (42 км/год) і долати сніг глибиною до 12 дюймів (30 см). На вибір пропонується версія з одним або двома акумуляторами або знімний батарейний відсік під сидінням, в який можна встановити літій-іонний акумулятор ємністю 2,5 квт/год або 3,2 квт/год для збільшення дальності ходу. Більш того, сноубайк може підніматися по схилу під кутом а 30 градусів може продовжувати рух при температурі повітря до-13ºf (-25ºc).

Хоча звичайний снігохід може перевершити moonbike по дальності ходу, moonbike пропонує більш екологічний варіант з електричною трансмісією, яка не виділяє вуглекислий газ під час роботи. А оскільки снігоходи майже завжди важкі і ними важко управляти, moonbike відрізняється досить невеликою вагою-всього 176 фунтів (80 кг), що майже в два рази менше ваги снігохода.

Як повідомляє видання robb report, в заяві компанії мурон сказав: “після трьох років досліджень і розробок, а також жорстких випробувань у французьких альпах, ми з гордістю представляємо абсолютно нову категорію транспортних засобів, на чолі якої стоїть інноваційна силова установка”.

Він також додав, що “тепер у любителів снігових прогулянок є екологічна і безшумна альтернатива без ризику для швидкості, ціни або автономності, так як moonbikes можуть працювати до 1,5 годин з однієї і до трьох годин з двома батареями”.

На даний момент moonbike доступний для попереднього замовлення на сайті компанії. Ціна moonbike становить 8500 доларів сша, додаткова акумуляторна батарея 1800 доларів сша, швидкий зарядний пристрій 480 доларів сша.