Real Boxing 2 ROCKY 1.8.7

34Піднімися на нові висоти боксерського бою в Real Boxing 2 ROCKY™ — першій офіційній грі РОККІ для мобільних пристроїв! Вступи в бій як легендарного Роккі Бальбоа і кинь виклик Апполо Криду, Клабберу Лангу, Івана Драго і багатьом іншим, щоб стати чемпіоном світу! Готовий до раунду 2?


————————
«Бокс, якого ми заслуговуємо.» 8/10 – Gamezebo
«Великий бокс, стрімка гра, на подив тактична по суті.» 8/10 – Pocket Gamer
«Чудова графіка на основі движка Unreal 4» — App Advice
«Це вам не просто натискати на кнопки» – Slide to Play
————————
СТАНЬ РОККІ БАЛЬБОА І ПРОКЛАДИ ШЛЯХ ДО СЛАВИ
Вступивши на ринг в якості Роккі Бальбоа і поринь в атмосферу епічних боксерських поєдинків, протистоячи легендарним супротивникам, в тому числі Аполло Криду, Клабберу Лангу і Івана Драго.Познайомся з світом РОККІ, використовуючи унікальний тематичний РОККІ-контент і борися за свій шлях наверх!

ВІДЧУЙТЕ НЕСКІНЧЕННИЙ АДРЕНАЛІН СУТИЧКИ В ЦЬОМУ MMO-ФАЙТИНГ
Киньте виклик чемпіонам боксу і бийтеся з гравцями з усього світу, в будь-який час доби, в одиночному або многопользовательском режимах, беручи участь в сотні захоплюючих поЕкшн , історичних боях і турнірах і вибудовуючи нескінченну кар’єру за допомогою спеціального режиму гри.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ СТРІМКОГО ДІЇ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НА РИНГУ
Навчіться робити джеб, хук, аперкот, удар корпусом і зіставте ці прийоми з нищівними особливими ударами і концентрацією на перемогу — це непереможне поєднання відправить вашого противника в нокаут .

БИТВИ З УНІКАЛЬНИМИ БОСАМИ
Бийтеся з опонентами нового виду, кожен з яких доступний лише протягом обмеженого часу, поки не зникне з гри. Переможете їх всіх і заберіть їх потужне спорядження, щоб завдати серйозної шкоди противнику на рингу.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ СТИЛЬ БОКСУВАННЯ
Розвивайте свою боксерську силу, витривалість, швидкість і волю, підвищуйте свої здібності і освоюйте потужні прийоми для створення свого унікального боксерського стилю в грі.

РОЗБЛОКУЙТЕ СОТНІ ВРАЖАЮЧИХ ПРЕДМЕТІВ
Розвивайтеся і отримуйте доступ до найширшого асортименту унікального, поліпшується і настроюваного спорядження, яке вдосконалює фізичні характеристики і здібності вашого боксера.

СТВОРІТЬ НЕЗЛАМНОГО БІЙЦЯ
Використовуйте повноцінний набір налаштувань для створення свого боксера — від налаштування маси тіла, кількості м’язів і пози до налаштування таких дрібних деталей, як колір очей і форма носа.

ПРОВОДИТЕ БОЇ З ДРУЗЯМИ
Запросіть одного і зіграйте в онлайн гру, з’ясовуючи, хто з вас краще боксує. Намагайтеся швидше відправити у нокаут, боріться за найкращий рахунок таблиці лідерів. Надсилайте та отримуйте подарунки разом з друзями і суперниками. Ніколи не припиняйте змагання!

ГРАЙ В ЗАХОПЛЮЮЧІ МІНІ-ІГРИ
Тренуй свого боксера в захоплюючих міні-іграх з легендарним Міккі Голдмиллом й випробувати удачу в щоденній лотереї, де можна виграти кльові нагороди.

ВІДЧУЙТЕ МІЦЬ UNREAL ENGINE 4
Оцініть приголомшливу графіку, яка використовує всю потужність технології Unreal Engine 4 для створення найбільш динамічних і приголомшливо реалістичних бійок в MMO-файтінгах.

Важлива інформація: Real Boxing 2 ROCKY™ краще всього працює на високопродуктивних пристроях. Для доступу до всіх функцій гри потрібно постійне підключення до Інтернету.

Офіційний сайт: www.realboxing2.com
Слідкуйте за новинами Real Boxing 2 ROCKY™ на Facebook: www.facebook.com/realboxing
Умови надання послуг: www.realboxing2.com/rocky/tos/

Вступіть в клуб, створіть свого бійця і почніть боксувати в Real Boxing 2 ROCKY™ — самому класному файтинг.Кеш кидати в папку sdcard/Android/obb


Завантажити

Android 4.4+