Раннє тестування out run врятувало гру від випадкового жарту про пердеж

22

Цього року виповнюється 35 років з моменту випуску найуспішнішої аркадной системи sega і однієї з найвпливовіших ігор всіх часів: out run . Класична гоночна гра out run пропонувала гравцям керувати ferrari testarossa spider по чудовому ландшафту, щоб дістатися до фінішу раніше, ніж закінчиться час. Це проста передумова, але вона витримала випробування часом, щоб бути настільки ж актуальною сьогодні, як і 35 років тому.

Out run не тільки була відмінною гоночної і аркадной грою, але і визначила цілий музичний жанр. З його швидкоплинними лініями сітки і класичним синтезаторним вибухом 80-х, термін “outrun” став синонімом сьогоднішнього синтвейва.

Щоб відсвяткувати 35-річчя out run, композитор гри хіроші кавагуті поділився однією з знакових мелодій на spotify. “out run святкує своє 35-річчя, і ми представляємо вам пісню, щоб відзначити цю подію”, – написав кавагуті. “ми сподіваємося, що вам сподобається слухати ці ностальгічні оригінальні пісні».

Пісня називалася “passing breeze”, і кавагуті продовжив з кумедною історії з ранніх розробок out run.

«пісня “passing breeze” називалася “passing wind”, коли вона була розроблена. [sega of america] вказала нам на це, коли ми проводили тестування місця розташування в сша, тому ми змінили назву пісні. Я радий, що ми змогли виправити це перед випуском :)”

Так, завдяки sega, тестуючої свою аркадну гру в америці, англомовні люди змогли пояснити ідіому “passing wind” і запобігти 35-річну жарт out run.