Racing Xtreme: Best Rally Driver 3D 1.10

330

Гоночна гра №1 вже тут! Досягніть заслуженої поваги від своїх нестримних суперників.Особливості:
– Вибір з 30 екстремальних постапокаліптичних машин!
– Доступні різні класи машин: баггі, повнопривідні позашляховики, SUV, джипи, спорткари, забавні машини і драгстеры!
– Вигравайте в режимі «Daily race» з цими машинами MONSTER TRUCKS!
– Дайте волю своїй креативності, скориставшись багатими можливостями настройки!
– Перемагайте в гонках по пустки, милуйтеся зруйнованим заводом, закинутими електростанціями і іншими красотами!
– Водите першокласні позашляховики DARTZ PROMBRON: The Dictator, SpaceBaller, DrIvE Hards 6×6, Iron.Xtal, Black.Shark і новий Prombron Alligator Black!
– Насолоджуйтеся ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ 3D-графікою!

ВИБІР З 30 НЕРАЗРУШАЕМЫХ МАШИН
Виберіть і доведіть до ідеалу будь-який з 30 машин 7 унікальних класів: баггі, повнопривідні позашляховики, SUV, джипи, спорткари, забавні машини і драгстеры. Окрасьте машину в один із 25 доступних кольорів, налаштуйте її зовнішній вигляд. Наклеюйте наклейки — їх доступно понад 60! Майже все в машині можна поліпшити — двигун, турбіни, впуск, нітро, корпус, шини, коробку передач. Доведіть її до ідеалу!

ЗМАГАЙТЕСЯ І ЗАВОЙОВУЙТЕ ПОВАГУ!
Перемагайте своїх суперників у світі, де бензин дуже рідкісний! Досягайте екстремальних швидкостей, вчасно перемикаючи передачі і включаючи нітро. Станьте легендою постапокаліптичних гонок! Мчитеся якомога швидше, заслужите повагу суперників! Вмикайте нитроускорение, виходите на новий рівень швидкості, де адреналін б’є через край! В колишньому, ще не зруйнованому світі деякі ваші суперники були чемпіонами ралі, так що не розслабляйтеся. Покажіть їм, хто по-справжньому гідний золотої медалі!

ВОДИТЕ ПЕРШОКЛАСНІ ПОЗАШЛЯХОВИКИ DARTZ PROMBRON!
Сідайте за кермо нестримних і незруйновних машин DARTZ PROMBRON, вироблених в Ризі. Цю bulletproof розкіш цінують мільярдери, суперзірки, генерали і диктатори з 1869 року. У Racing Xtreme: Best Driver 3D представлено 6 офіційно ліцензованих машин від найпрестижнішого в світі автовиробника! Ласкаво просимо в світ унікальних автомобілів, створених для переможців! Відчуйте себе безсмертним диктатором! Вам доступні 6 машин Xtreme DARTZ PROMBRON: The Dictator, SpaceBaller, DrIvE Hards 6×6, Iron.Xtal, Black.Shark і новий Prombron Alligator Black! Вперше на мобільних телефонах!

РЕАЛІСТИЧНА ТРИВИМІРНА ГРАФІКА
Racing Xtreme: Best Driver 3D задає новий стандарт в гоночному жанрі. Насолоджуйтесь неймовірно вражаючою графікою, зводите суперників з розуму запахом бензину. Змагайтеся серед зруйнованих цехів електростанцій, пориньте в атмосферу пустки. Ласкаво просимо в новий світ, де від уміння водити залежить багато чого!

НАЙПОПУЛЯРНІШІ І РЕАЛІСТИЧНІ ІЗ ВСІХ ДОСТУПНИХ МАШИН MONSTER TRUCKS!
Сідайте за кермо машин MONSTER TRUCKS Xtreme 4×4, відчуєте потужний прилив адреналіну в режимі «Daily race». Досягайте екстремальних швидкостей, вчасно перемикаючи передачі і включаючи нітро. Прийміть виклик, побийте рекорди, поставте новий світовий рекорд швидкості! Шановні гонщики, настав час, коли на ваших очах буде створено новий гоночний жанр!


Завантажити

Android 4.0.3+