Racing Fever: Moto 1.2.9

456

У цій грі ми зібрали весь адреналін, веселощі і хвилювання, які можуть принести вам пара коліс. Завдяки приголомшливим враженням від гонки і захоплюючою графіку ви просто не зможете відкласти свій телефон.4 різних ракурсу камери
Для отримання більш реалістичних вражень ви можете зіграти за гонщика з видом від першої особи або більшою мірою контролювати гонку з використанням різних ракурсів камери.

Реалістично змодельовані мотоцикли
Ми змоделювали для вас 16 різних мотоциклів до найдрібніших деталей. Вибирайте, покращуйте свої результати, змінювати конструкцію мотоцикла і починайте гонку.

Гоночне пригода з 4 різними ватажками банд і десятками рівнів
4 різних регіону і 4 безжальних ватажка банд! Вас чекають десятки різних видів гонок в різні пори року і в приголомшливому оточенні. Переможете всіх чотирьох ватажків, щоб довести, що ви найкращий гонщик!

4 різних варіанти управління
Ми знаємо, що немає двох однакових гонщиків! Ми додали параметри управління, які піЕкшн дуть всім. Керуйте своїм мотоциклом, нахиляючи телефон або торкаючись до екрану. У вас не залишилося виправдань, чому ви не можете виграти гонку!

Підтримка різних мов 23
Не хвилюйтеся, ми розуміємо вашу мову і говоримо на ньому!

Режим втечі
У цій грі обмеження швидкості встановлені для того, щоб їх порушувати! Пам’ятайте, що при втечі від поліцейських, є тільки ви і ваш мотоцикл!

Щоденний бонусний режим
Ми не забули додати режим, в якому ви можете щодня брати участь у перегонах, щоб виграти цінні подарунки!

Приватний режим
Ви можете задати час доби, погодні умови, щільність дорожнього руху, швидкість та напрямок потоку руху і навіть кількість поліцейських! Ви встановлюєте правила — ви виграєте гонку!

Завантажити

Android 4.0.3+