Приїжджайте на санторіні! це перлина егейського моря і кращий курорт в світі!

45

Цей економічний симулятор курорту принесе вам багато радості! будуйте прекрасні готелі та ресторани, створюйте курортні села, грайте, розслабляйтеся і насолоджуйтеся морськими пейзажами.

Особливості гри santorini:

  • познайомтеся з прекрасними селами і туристичними атракціями санторіні
  • створіть на санторіні власну село в прекрасному синьо-білому кольорі
  • будуйте готелі, ресторани та крамниці, щоб залучити туристів і збільшити свій дохід
  • побудуйте і поліпшите більше 200 будівель і пам’яток
  • покращуйте гавань і аеропорт, щоб залучити на острів літаки і круїзні лайнери
  • розширюйте село, відкривайте нові будівлі, села і туристичні атракціони
  • насолоджуйтеся прекрасною музикою, написаної грецькими музикантами і зіграної на традиційних інструментах

Ми спробували схопити суть і красу санторіні.

І щоб показати всю красу санторіні в грі, ми всією командою прилетіли на цей чудовий острів. Кожен день протягом тижня ми проходили в середньому по 16 тисяч кроків, щоб оглянути всі куточки острова. Ми оглядали пам’ятки і туристичні атракціони, милувалися пейзажами, робили фотографії і знімали відео. Ми зняли більше 200 000 фотографій і відеороликів і змогли реалізувати в грі найпрекрасніші села і будівлі. Ми сподіваємося, що ви зможете відчути красу санторіні, побачити яскраве сонце і сині глибини середземного моря, чудову кальдеру, прекрасні села, пам’ятки, історичні об’єкти, музеї і мальовничі піщані пляжі!

Послухайте музику, яка звучить в унісон з вітрами санторіні.

Наша команда намагалася представити всю красу санторіні. І ми знайшли музику, яка ідеально передає наші відчуття і емоції. Нам дуже пощастило-досліджуючи санторіні ми познайомилися з клеопасом танасісом. Він живе в маленькому селі піргос і грає на традиційних грецьких музичних інструментах. Його виступи поєднували в собі прекрасну мелодію і таємничу чуттєвість санторіні, і вони буквально загіпнотизували нас. Ми змогли познайомитися з ним і поспілкуватися на тему тієї музики, яку ми так старанно шукали. Домовившись, ми отримали по електронній пошті 10 прекрасних пісень. Ми ще раз дякуємо клеопаса танасіса за його прекрасну музику.