Програмований мініатюрний робопес варто $589

25

Інженери з гонконгу створили мініатюрного і куди більш доступного аналога робопса spot від boston dynamics. Пристрій з’явився на kickstarter, де буквально за кілька днів зібрала для запуску у виробництво суму.

Компанія mangdang вирішила здешевити знаменитого робота з bostondynamics. Mini pupper важить всього 560 г, має 209 мм в довжину, 109 мм в ширину і 165 мм у висоту. Є комплект з відкритим вихідним кодом, а також ужесобранная і повністю готова до роботи модель. У першому випадку можна налаштувати нетільки окремі частини робота, але і додати нові функції за своїм бажанням.

Всередині знаходиться мікропроцесор raspberry pi 4b, а в якості додаткового модуля значиться lidar, що дозволить сканувати об’єкти завдяки датчику глибини. Mini pupper отримав 12 ступенів, а замість обличчя встановлений крихітний дисплей. На нього можна виводити різні смайлики.

Mini pupper може змінювати темп ходи, стрибати і навіть бігати. Вбудованого акумулятора вистачить на 25 хвилин розваг, а ціна роботагораздо нижче, ніж у всіх існуючих аналогів великих компаній: mini pupper коштує $589. Для більш просунутих користувачів доступнонесколько наборів, ціна на які варіюється в залежності від комплекту, при етомпокупателі можуть самостійно надрукувати окремі давачі на своєму 3d-принтері. Поставки почнуться вже в листопаді 2021 року.