Процесор vivo v1 замінює функцію ліхтарика в смартфоні

5

У встановленого в vivo x70 pro+ процесора обробки зображень v1 виявлена вкрай цікава незаявлена можливість. Виявляється, він не тільки підвищує якість знімків, але і дозволяє повністю відмовитися від використання спалаху.

Практично у всіх сучасних смартфонах є режим нічної зйомки, коли розумні алгоритми «склеюють» безліч фотографій в одну для отримання більш яскравого і якісного кадру. Традиційно цей процес запускається після того, як користувач натискає на кнопку спуску затвора. Але в vivo x70 pro + обробка відбувається в режимі реального часу, коли додаток камери просто запущено.

Так, перебуваючи в темному приміщенні або вночі на вулиці, досить просто запустити камеру і подивитися навколо через екран смартфона, щоб побачити все так, ніби включений спалах. Користувачі вже припустили, що це може бути корисним для батьків, які можуть перевірити вночі дитини, не включаючи світло, щоб його не розбудити.

Нічний режим в реальному часі забезпечується саме завдяки процесору vivo v1. Для обробки він не задіє потужності основного процесора, завдяки чому значно скорочується споживання енергії. Разом з тим безпосередньо на роботу з фото і відео виділяється більше потужностей, що і робить можливим подібні «трюки».