Пояснення кінцівки»шан-чі і легенда десяти кілець”. Хто з’явився у фіналі

29

«шан-чи і легенда десяти кілець ” – це епічний блокбастер. І, звичайно ж, не обійшлося без грандіозного фіналу.

У «шан-чи» є все, що ви могли б побажати в проекті marvel studios, в поєднанні з найоригінальнішими і цікавими локаціями, коли-небудь показаними в кінематографічному всесвіті marvel. Але “шан-чі” також і самостійна історія про нового героя mcu.

У третьому акті «шан-чи» намагається поєднати формулу кінокоміксів marvel зі своєю унікальністю. В результаті, кінцівка, хоча і нерівна за своїм технічним виконанням, робить шан-чи (сіму лю) одним з найбільш переконливих і яскраво реалізованих персонажів франшизи на даний момент.

походження

Коли ми вперше зустрічаємося з шан-чи, він живе під ім’ям “шон”. Камердинер, який ночами п’є і співає в караоке зі своєю кращою подругою кеті (аквафіна), виявляється майстром бойових мистецтв, на якого починає полювання власний батько.

Все починається з приголомшливого епізоду в автобусі, в якому шан-чи використовує свої навички кунг-фу, щоб здолати групу головорізів, посланих венву (тоні люн). Герой відправляється на пошуки своєї сестри, сялін (чжан мен), але це виявляється чреватим возз’єднанням, яке швидко переривається прибуттям венву і його людей.

Згодом шан-чи змушений провести ніч у штабі десяти кілець, де його мати була вбита, а батько навчив його як вбивцю. Для шан-чи це будинок з привидами, його кімнати нагадують про важке дитинство. Оточений спогадами, від яких він намагався позбутися, рідні стіни пробуджують в ньому жорстокість минулого.

конфлікт

Після того, як шан-чи з друзями дозволили увійти в та ло, містичне село, він виявляє світле і красиве місце, де шанують сім’ю і любов. Іншими словами, та ло-повна протилежність резиденції десяти кілець його батька. Там шан-чі отримує можливість заново відкрити для себе мудрість матері.

Сестра матері шан-чі переконує його примирити суперечливі сторони минулого. Але, як і всі супергерої, він її не слухає. Принаймні спочатку.

Замість цього він вважає себе негідним миру і любові, які живили його мати, вирішивши вбити батька. Отже, коли шан-чи знову стикається з венву на березі та ло і намагається перемогти його, врівноважуючи гнів свого батька, він не тільки зазнає поразки, але і загрожує зруйнувати рівновагу. Венву відправляє шан-чі потужним ударом на глибину озера.

сходження

Поки шан-чи знаходиться під водою, він згадує останню емоційно заряджену розмову з матір’ю. Ця сцена наповнена смутком і болем, але також любов’ю і теплотою, що нагадує шан-чи про баланс між темрявою і світлом, який завжди існував у його родині.

Через кілька миттєвостей він відкриває очі, його легені наповнюються повітрям, і – завдяки допомозі древенго дракона ераптодона, великого захисника, – герой летить на кам’янистий уступ, де його батько знищує священні ворота та ло.

Шан-чі не тільки здатний перевершити свого батька в бою, але також бере під контроль десять кілець, як його мати зробила за кілька десятиліть до нього. У цей момент шан-чі повністю сформований.

справжній фінал

У фіналі шан-чи і кеті, які розповідають про пережиту пару друзів, скептично ставляться до цього, поки не з’являється вонг (бенедикт вонг) і забирає їх в санктум санкторум, будинок доктора стренджа. Кінцівка в значній мірі служить способом визначення майбутнього дуету в mcu. Але це не кульмінація основного сюжету.

Справжня кінцівка-тиха сцена, що передує бесіді в барі. Герой і вижили жителі та ло збираються, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув під час останньої битви. Сялін і кеті запалюють ліхтар для вевну. Цей зворушливий момент і є справжній фінал.