Помилка 0xc000007b при запуску гри

49

Напевно, всі ми неодноразово стикалися з безліччю найрізноманітніших помилок при запуску улюблених ігор. Найчастіше вони з’являються саме при першому запуску. Однак, бувають і зворотні ситуації, коли ви граєте-граєте, а на наступний день намагаєтеся запустити гру, а там помилка і зовсім нічого не допомагає. Сьогодні ми хочемо поговорити з вами про те, що робити з помилкою під кодовим номером «0xc000007b». Природно, з’являється вона далеко не просто так – найімовірніше, були пошкоджені системний файли, драйвери або додаткове пз, потрібне для коректної роботи гри.

Чому при запуску гри з’являються подібні помилки

Швидше за все, позначився стрибок напруги або аварійне вимикання комп’ютера (з кнопки «power»). В такому випадку велика ймовірність виникнення проблем з грою, деякі системні файли дійсно можуть піти або вийти з ладу.

З системними файлами ми розібралися, але справа-то далеко не завжди в них. Що робити, якщо гра спочатку видає помилку і не запускається? таке теж трапляється. У цьому випадку проблеми з драйверами-вони могли бути некоректно встановлені або навіть застаріли для даної версії гри. Теж саме стосується і додаткового пз, що йде в комплекті з грою – його завжди потрібно встановлювати, навіть якщо більш низька версія вже є на вашому комп’ютері.

Як обійти помилку 0xc000007b при включенні таких ігор як gta v, battlefield і інших

Як ви зрозуміли, насамперед потрібно розібратися з драйверами і по. Отже, ось що конкретно ви повинні зробити:

спробувати запустити гру від імені адміністратора (клікнути правою кнопкою миші по значку на робочому столі і в випадаючому меню вибрати відповідний пункт); оновити драйвера на відеокарту nvidia (з ati таких проблем не буває, зате там є інші). Для цього слід зайти на офіційний сайт nvidia.ru, розділ “драйвери” ->”завантажити драйвери”. Далі просто вкажіть свою модель і скачайте їх; тепер необхідно перевстановити по, що йде з грою в комплекті. Вставте диск і встановіть програми. Як правило, це directx, visual c++.

З найбільшою часткою ймовірності проблема буде вирішена. Якщо нічого не вийшло, значить, корінь криється в іншому – у відсутності певного dll-файлу в папці з грою або в системному каталозі. Тут залишається лише два способи: перевстановлення операційної системи windows і використання програми dependency walker 64bit для пошуку того самого dll-файлу, який будує нам підступи. Розглянемо другий: