Польський плюс (free) 1.6

517Додаток «Польський плюс» складається з 8-ми розділів:«Вчимо слова» — розділ для запам’ятовування польських слів. Фрази контексту допомагають уявити об’ємну картинку і покращують запам’ятовування нового слова.
«Пишемо слова» — розділ для тренування правопису польських слів (орфографія).
«Складаємо фрази» — розділ для тренування побудови речень (синтаксис).
«Аудіювання» — розділ для тренування розуміння польських слів і фраз контексту на слух.
«Диктант» — розділ для тренування правопису польських пропозицій та сприйняття тексту на слух.
«Вимова» — розділ для тренування вимови польських слів.
«Тести» — розділ для перевірки знань з польської мови шляхом виконання спеціальних завдань.
«Ігри» — розділ для закріплення отриманих знань та отримання нових навичок в ігровій формі.

Все навчання побудовано на завданнях, в ході виконання яких користувач отримує золоті зірочки. При наборі 3-х зірочок елемент словника вважається вивченим.

В даний час до складу програми входять такі словники:
+ 54 займенників;
+ 300 найбільш уживаних слів;
+ 153 числівників;
+ 60 фраз для початківців;
+ 200 фраз з уроків;
+ 100 прислів’їв.

Що важливо, кожен користувач має можливість створювати свої власні словники та тести з питань, що особисто його тематикам і додавати їх в додаток. Або користуватися завантаженням додаткових словників з загальнодоступної бази на сайті розробника.

Для вимови польських слів використовується так званий TTS (Text To Speech) тобто синтезатор мови. Він вбудований в систему Android, або буває сторонніх розробників і встановлюється додатково. На жаль, TTS не ідеальний, тому я рекомендую вам в обов’язковому порядку слухати польську мову від носіїв в аудіокниги, навчальних відеороликах і т. д. А додаток «Польський плюс» сприймати як доповнення до підручників, курсів та відеоуроків тобто воно не містить теоретичних знань, але допомагає їх закріплювати.

І ще маленька порада: обов’язково вимовляєте вголос фразу контексту! Коли людина відразу намагається говорити вголос іноземною мовою, засвоєння матеріалу відбувається в кілька разів швидше звичайного… Потім сам іноді дивуєшся, як ці фрази спливають у пам’яті )


Завантажити

Android 2.2+