Погода Lazure 3.6

309


Lazure Weather – красиве і легке у використанні додаток, щоб отримувати точний прогноз погоди 24/7! Це надзвичайно корисний додаток надає точний звіт про погоду в режимі реального часу, погодинний прогноз погоди і прогноз на 10 днів, інтерактивні карти погоди, індекс якості повітря, а також включає в себе зручний погода віджет. Кращий вибір, щоб отримати всю необхідну інформацію про погоду в одному додатку погода для андроїд!ВИТОНЧЕНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Це додаток погода на екрані телефону надає красиві іконки і стильні картки для найкращої візуалізації стану погоди. Дизайн додатка такий лаконічний і при цьому продуманий, що підкорить вас з першого погляду!

ТОЧНІ ДАНІ

Одне з кращих додатків погода онлайн на екрані телефону показує найточнішу інформацію про основні погодних параметрів, таких як температура, вологість, тиск повітря, швидкість вітру, УФ індекс і забруднення повітря. Також ви будете регулярно отримувати попередження про несприятливі погодні явища: зливи, шквальний вітер (шторм), гроза, снігопад. Тепер ніяка стихія вам не страшна!

ЗАВЖДИ ПІД РУКОЮ

Краща якість додатків погода для планшета і смартфона — це доступність в будь-який час, як тільки знадобиться дізнатися прогноз погоди на екрані. Тому Lazure Weather включає в себе віджет погоди, щоб ви змогли дивитися прогноз погоди безкоштовно без яких-небудь утруднень. Хочете дізнатися, яка у вашому місті погода (Москва, Росія)? Зробіть це в один клік!

ПОГОДА В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

За допомогою супутника вам надається інтерактивна карта погоди, яка дозволяє дізнатися, яка у вас погода за місцем розташування. Це дозволяє отримувати прогноз і відслідковувати, яка вас чекає погода щогодини з точним деталізованим картками, а також отримати точний звіт про температурі, тиску, швидкості вітру і т. д.

Все ще мрієте отримувати точний прогноз погоди безкоштовно? Тепер у вас є додаток Lazure Weather і його…

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ:

☀ Красиві картки і іконки для відображення погодних умов
? Легкий доступ до перегляду температури
☀ Погода точна і по годинах + прогноз на 10 днів
? Інтерактивні карти погоди з супутника
☀ Докладна інформація про параметри погоди
? Екологічний стан: якість повітря і рівень його забруднення
☀ Додавання розташування до Вибраного
? Вибір одиниць вимірювання температури (Цельсій, Фаренгейт)
☀ Зручний віджет погоди на головний екран

Завантажити

Android 4.1+