Pocket 6.7.6.1

491Pocket — програма для збереження вакансій, що вас статей або веб-сторінок для того, щоб прочитати їх пізніше. Це дозволяє уникнути захаращення закладок посиланнями, які знадобляться тільки один раз.

  • ЩО Я МОЖУ ЗБЕРЕГТИ?

Зберігайте статті, відео, рецепти і веб-сторінки, знайдені в мережі або улюблених додатках.

  • ЧИТАЙТЕ СКРІЗЬ, НАВІТЬ В ОФЛАЙНІ

Якщо матеріал збережений в Pocket, він буде у вашому телефоні, планшеті або комп’ютері, навіть якщо ви в офлайні. Ідеально для використання по дорозі на роботу, в подорожі або згорнувшись калачиком на дивані.

  • ЧИТАННЯ СТАЛО ПРИЄМНІШЕ

Переглядайте збережені матеріали в простому, зручному форматі — враження від перегляду будь-якої сторінки стали набагато приємніше.

  • ПРАЦЮЄ В ОФЛАЙНІ

Збережені матеріали доступні в офлайні. Налаштуйте Pocket таким чином, щоб скачування відбувалося тільки при включеному Wi-Fi, це знизить використання трафіку.

  • ВИКОРИСТОВУЙТЕ З УЛЮБЛЕНИМИ САЙТАМИ І ДОДАТКАМИ

Pocket дозволяє зберігати цікавий контент, де б він не був знайдений — під час перегляду Інтернет або за використання улюблених додатків в дорозі. Як тільки ви закінчили читання, відправте статті та відео, які вам сподобалися, Pocket одному або поділіться ними на Facebook, Twitter, Evernote або email.


Завантажити

Android 4.0.3+