Планшет lenovo xiaoxin pad pro 12.6 з тонкими рамками на реальному фото

21

Тиждень тому lenovo анонсувала випуск xiaoxin pad pro 12.6, а зараз показала його на реальній фотографії. Зображення нового планшета розкриває його дизайн і підтверджує підтримку стилуса, який буде прикріплюватися до корпусу пристрою.

На фотографії xiaoxin pad pro 12.6 показаний з іншими планшетами lenovo: xiaoxin pad pro 2021 і xiaoxin pad plus, які були представлені раніше. На відміну від попередників, майбутня новинка обзаведеться подвійною камерою, розміщеною в овальному модулі разом зі спалахом. На одній з граней пристрою знаходиться виступ для зберігання електронного пера з магнітним кріпленням.

До того ж менеджер по продуктам lenovo виклав в мережу знімок включеного планшета зі встановленою прошивкою zui версії 13.0.289, демонструючи тонкі рамки екрану і наявність слота для карти пам’яті. Хоча компанія не розкриває специфікацій xiaoxin pad pro 12.6, інсайдери говорять про oled-дисплеї з роздільною здатністю 2560х1600 пікселів і частотою оновлення 120 гц. Також новинці приписують процесор snapdragon 870, акумулятор ємністю 10 200 маг з підтримкою швидкої зарядки на 45 вт, подвійну основну (13 мп + 5 мп) і подвійну фронтальну (8 мп + tof) камери.

Дату презентації lenovo xiaoxin pad pro 12.6 вендор поки не оголошував.