Підтверджено, чи є каноном mcu серіал “капітан картер”

34

Завдяки мультсеріалу ” що, якщо…? ” хейлі етвелл знову з’явилася на екранах кіновсесвіту marvel, де вона зіграла капітан картер, і, як наслідок, вона стала одним з головних осіб проекту.

Це був не перший випадок, коли агент картер отримала увагу: ще в 2015 році був випущений однойменний серіал, в якому розповідалася про особисте життя пеггі після подій « першого месника ». Довгий час фанати сперечалися, чи є шоу каноном mcu, але тільки зараз, схоже, ми отримали осудну відповідь.

У розділі книги the story of marvel studios: the making of marvel cinematic universe, в главі за 2015 рік можна виявити наступні коментарі:

Запущений 6 січня, серіал « агент картер » дебютував на каналі abc. Примітно, що серіал вперше ознаменував перехід персонажа з mcu з великого екрану на маленький, з канонічним оповіданням, яке в кінцевому підсумку повернеться в майбутніх фільмах.

Враховуючи, що ця книга пройшла через безліч схвалень керівництва marvel studios і вважається» повністю авторизованою ” розповіддю про роботу студії, схоже, вона підтверджує, що серіал « агент картер » є каноном mcu.

Однак ситуація не така проста, як здається на перший погляд. З’ясувалося, що, коли права на таких персонажів, як примарний гонщик, шибайголова, блейд та інші, повернулися до marvel studios, фільми не могли використовувати їх, як би творцям не хотілося. Замість цього, за них відповідало і їх контролював підрозділ marvel entertainment.

Швидше за все, це точно так само означає, що персонажі, які раніше не були в mcu, але брали участь у своїх проектах, тепер не мають перешкод для появи в основній всесвіту.