Підготуйте свій пк до самоізоляції (+подарунок)

48

Під час роботи з дому або вимушеної відпустки можуть виникнути непередбачені ситуації, в тому числі і з комп’ютером. Щоб виключити їх, заздалегідь підготуйтеся, провівши ряд нескладних профілактичних заходів.

1. Видаліть всі непотрібні програми для звільнення ресурсів і місця

У цьому вам допоможе soft organizer pro або вбудований в reg organizer інструмент повного видалення програм.

З його допомогою ви можете не просто звільнити достатньо місця, але і звільнити цп і оперативну пам’ять в тому випадку, якщо якісь з непотрібних додатків стартують разом з операційною системою.

2. Проведіть інспекцію особистих даних і видаліть непотрібні

Дана процедура часто допомагає вивільнити величезні обсяги дискового простору. Загляньте в папку з фільмами, які ви давно переглянули. Або в колекцію встановлених відеоігор. Напевно там є щось, що можна видалити без жалю.

А допоможе вам у цьому files inspector pro.

3. Переконайтеся, що встановлені всі оновлення для програм

Останні версії продуктів вкрай важливі, так як вони мають максимальний захист і часто найстабільніші в плані роботи. Менше вразливостей і помилок в системі і програмах, менше потенційних проблем під час роботи.

Подарунок

І щоб вам зовсім не було сумно, ми пропонуємо безкоштовні ліцензії на soft organizer pro і files inspector pro. Дані ліцензії не мають обмежень за часом, але доступні тільки для зазначених версій продуктів.

Soft organizer pro 7.52: a55h7k-rgcs4f-ub2pwb-ld3d4g-sfeasx-772gqy files inspector pro 1.40: cqtvb4z-2hn4h-wesfe-j964g-f9eqq-3ywe2-kc4aj

Якщо у вас прийшла пора оновлювати ліцензію на один з цих продуктів для використання останньої версії, то ви можете скористатися ними безкоштовно до наступного оновлення.

До речі, зараз ми працюємо над новою версією soft organizer 8.0, яка буде трохи швидше поточної версії, а також отримає більш ефективну функцію видалення слідів. Подробиці розповімо трохи пізніше, так що не забувайте стежити за оновленнями.

Бережіть себе і своїх близьких, намагайтеся не виходити з дому.