Пасхалка в deathloop натякає, що дія гри відбувається в тій же всесвіту, що і dishonored

5

Згідно пасхалці, представленої в самому кінці гри, дія deathloop може відбуватися в тій же всесвіту, що і dishonored. ця новина містить спойлери до deathloop, так що вважайте це спойлерним попередженням.

У цій сцені головний герой кольт стикається віч-на-віч з антагоністом джуліаною, яка явно чекає вашого приходу. На столі між вами стоїть багато прикрашений дерев’яний ящик, в якому зберігається пара дуельних пістолетів, які вона описує як “старовинні екземпляри” і “абсолютно унікальна зброя”, забезпечені оригінальними масляними патронами. Пізніше вона каже, що ” це музейні експонати, частина історії. Їх варто зберегти”.

Шанувальникам гри dishonored це може бути знайоме. У світі гри від arkane 2012-го року нафта, що видобувається з китів, є основним джерелом палива, а бочки з цією речовиною служать зручним способом влаштовувати вибухи. Оскільки китову есенцію, мабуть, так легко дістати, пістолети для запуску куль не використовують порох, а підпалюють крихітні картриджі з нафтою.

Це сильна відсилання до всесвіту dishonored, але зв’язок може простежуватися і з мовчазним протагоністом гри корво. Дуельні пістолети, які надає джуліана, мають дивовижну схожість з тими, що використовуються в культовій місії “остання вечірка леді бойл”, в якій корво може вступити в дуель з одним з гостей вечірки.

Зброя навіть поставляється в такому ж багато прикрашеному дерев’яному ящику, що дозволяє припустити, що це дійсно та сама зброя. Не переконалися? ви можете подивитися зображення зброї, як воно виглядає в deathloop, нижче, і як воно виглядає в dishonored трохи вище.

Arkane ніколи не підтверджувала, що дія двох франшиз відбувається в одній і тій же всесвіті, але коментарі джуліани про вік і історичну цінність зброї змушують думати, що його існування тут – не просто непомітне пасхальне яйце.