Особливості гри в класичний тетріс

131

Ще 10-15 років тому тетріс був дуже популярною грою, в яку грала практично кожна людина. Популярність тетрису в кінці минулого століття була на самому піку, в той час ця гра по праву була найпопулярнішою і культової. Та і зараз шанувальників не стало менше переходьте за посиланням грати тетріс класичний та починайте свій турнір.

Далі тетріс стали витісняти різні ігрові приставки і геймбої. В даний час в заміну всім їм прийшли барвисті, ємні комп’ютерні ігри. Але, не дивлячись на це, в світі залишилося багато людей, які вірні саме тетрісу – його простота і оригінальність ніколи не витіснить його зі світового ринку ігор.

Тетриси продаються і донині (і в різних вдосконалених варіантах і образах), але їх стає більше вже в комп’ютерних і мобільних варіантах, зокрема для операційної системи android. Сьогодні ми наведемо невеликі огляди відразу трьох ігрових тетрисів під операційну систему Андроїд (TETRIS ®, Color Block і Aquatris), кожна з яких володіє своєю оригінальністю і буде цікава для певного кола людей.


TETRIS – це звичайний класичний тетріс зі стандартними фігурами. Варто відразу попередити, що ця гра досить-таки об’ємна в порівнянні з іншими, все лише тому, що в TETRIS під Андроїд є безліч різних рівнів, з певною швидкістю падіннях тетрісних фігур і колірними барвистими фоновими оформленнями. Для того, що б пройти рівень, необхідно набрати певну кількість очок, які даються за стандартні обрізи

У маркеті гра представлена як в платній, так і в безкоштовній версіях .
Відмінною особливістю цієї гри під Андроїд є не схожість на типовий стандартний тетріс. У Color Block немає стандартних фігур, тут подають трійки яскравих різнокольорових кубиків, які необхідно скласти за кольором в ряд. При цьому, всі кубики (подають і вже лежать на полі) можна перетягувати і міняти місцями в будь-який час. Гра Color Block під Андроїд більше скидається на дитячу розвагу, однак що б домогтися значного результату в цій грі, необхідно бути зосередженим і в якійсь мірі спритним.

Aquatris (Not Quite Tetris)
Гра Aquatris так само є стандартним тетрісом, але вже в більш оригінальному дизайні – водяні ефекти надають цій грі під Андроїд відмінну графічну особливість. Гра Aquatris має не багато допоміжних опцій, адже головне в ній це графічна задумка в стилі водяного світу. Постійно в процесі гри по екрану проходять водяні бульбашки, та й саме оформлення має блакитно-сині тони.

Безкоштовна гра Aquatris приємна і красива, але не для професійних або досвідчених гравців.

В цілому ігор в стилі тетрису під андроїд в маркеті досить під будь-який смак. Ми лише привели короткі огляди деяких модифікацій стандартного тетрису.