OsmAnd 2.9.3

385

OsmAnd Maps & Navigation для Android – додаток для тих, хто багато подорожує і хоче вільно орієнтуватися на місцевості.

Потрапивши в інше місто, ми стикаємося з низкою проблем: складно знайти навіть автобусну зупинку. Перехожі відповідають неохоче, покажчиків немає, а звичайні карти від Google зовсім заводять в невідомі нетрі. Для таких ситуацій і існує додаток OsmAnd Maps & Navigation. Програма надає детальну інформацію про найближчих готелях, ресторанах, місцях для розваги і просто зупинках.

Важливою відмінністю від більшості додатків, що використовують карту, є те, що воно має свою базу, яка ніяк не взаємодіє з тим же Google. Звідси деякі плюси і мінуси програми. В плюси можна записати власні карти, які постійно оновлюються, надаючи найсвіжішу інформацію про місцевості. Тут же необхідно відзначити кілька недоліків. По-перше, вони завантажуються частинами. Якщо ви живете, скажімо, у Ростові-на-Дону, то при поїздці в інше місто його карти доведеться завантажувати окремо. По-друге, деякі населені пункти країн СНД написані «транслітом», що виглядає дивно, так як всі ресторани, кафе, магазини та інші місця коректно відображаються російською мовою.

Крім звичної карти місцевості, є категорія «Мої місця», де можна зазначити, що сподобалися закладу, щоб незабаром знову до них повернутися, і всім зрозумілий «Пошук». Якщо вам розповіли про якомусь місці, але ви не знаєте, де воно знаходиться – сміливо скористайтесь цією функцією.

OsmAnd Maps & Navigation – хороша програма для мандрівників, так і для тих, хто погано орієнтується в своєму місті чи жадає знайти цікаві місця.

Завантажити

Android 4.0+