Onraid 2.0

474

Онрейд — динамічний 2D-шутер з крутими PVP битвами.У боротьбі з ворогами пройде чимало веселих годин. Під час гри вдасться випробувати в бою безліч різнобічних ігрових персонажів, наділених унікальними здібностями. Для закріплення успіху в битвах знадобляться всілякі гаджети, тимчасово наділяють гравців додатковою силою і дають різні тактичні бонуси для переваги над супротивниками. Боріться в режимі PvP проти живих гравців, отримуйте рейтинг і славу, створюйте непереможного героя!

10 УНІКАЛЬНИХ ІГРОВИХ ПЕРСОНАЖІВ, що мають слабкі і сильні сторони, що безпосередньо впливають на ігровий процес і успішний результат кожного окремого битви.

4 захоплюючих ІГРОВИХ РЕЖИМУ з цікавими завданнями: захоплення порталів, утримання сфери, захоплення бурильників, збір кристалів.

Більше 70 видів зброї, 90 гаджетів і 70 видів броні для посилення персонажа, що видобуваються в процесі битв і одержуваних шляхом кування з видобутку, отриманої в рейдах.

СИСТЕМА РЕЙТИНГУ, яка призначена для виявлення кращих гравців. Проявіть себе і очольте рейтингову таблицю один або разом з командою.

Можливість розвитку персонажа в повній відповідності з переважним ігровим стилем кожного окремо взятого гравця Онрейд.

Готові створити найсильнішу команду Онрейд і перевірити її потужність і можливості в непростих, але неймовірно захоплюючих битвах? Вибирайте, хто вам більше до душі — скаут, гренадер, кіборг, штурмової робот, хижак, відлюдник, варвар, палій, — і починайте знищення супротивників.

Годину битви настав!


Завантажити

Android 4.1+