Огляд програми iTunes

252

Безкоштовний iTunes – найбільш зручна програма для обміну мультимедійними файлами, що значно спрощує життя всіх власників мобільних пристроїв від Apple.

У кожного володаря цих ультрасучасних девайсів просто обов’язково має бути встановлено популярний додаток iTunes. Адже з його допомогою можна швидко знайти, завантажити або передати нову програму для айфона або планшета фірми Apple. Але найголовніше, заради чого варто iTunes знайти, скачати безкоштовно і встановити на свій гаджет, – це найширші здібності програми з пошуку і придбанню фільмів, музичних треків і всього того, що робить життя власника Apple цікавіше.

Але не слід думати, що iTunes знадобиться використовувати тільки в якості файлового менеджера. Дана програма ще й оснащена вбудованим мультимедійним програвачем, що дозволяє переглядати куплені файли безпосередньо у своєму робочому вікні.

Враховуючи величезний спектр можливостей і те, що можна iTunes скачати безкоштовно, напевно сумніваються в необхідності установки цієї програми вже не існує. До того ж, хоча розробники створювали iTunes насамперед для користувачів Apple і його Mac, дана програма доступна до установки на персональні комп’ютери і з іншими популярними операційними системами Windows і Linux. Додаток iTunes скачати можна без всяких складнощів з офіційного російського сайту Apple (Рис.1).

Рис. 1

Скачавши і встановивши програму, ви можете запустити її з допомогою появи значка на робочому столі.

При подвійному клацанні по ньому ви побачите головне вікно програми (Рис. 2).

Рис. 2

Перед використанням iTunes буде корисно ознайомитися з інтерфейсом діалогового вікна, що дозволить переконатися в простоті і зручності використання програми.

Інтерфейс iTunes

Головне меню програми (Рис. 3) знаходиться в лівій частині вікна.

Тут можна вибрати будь-який необхідний розділ для подальшого використання.

Рис. 3

1) Медіатека – тут зберігається все, що вже закачано на ваш пристрій:

  • музика;
  • відео;
  • телешоу;
  • подкасти;
  • програми і. т. п.

У медіатеці iTunes можна переглядати та видаляти файли, і навіть прослуховувати радіо.

Примітка: програма iTunes завжди пов’язується з іншим гаджет від Apple, синхронізуючи пристрою. Відповідно, якщо видалити що-то з медіатеки, приміром, на ПК, то при наступному підключенні мобільного девайса до комп’ютера, система запросить синхронізувати дані, тобто запропонує видалити їх з вашого телефону або планшета. Але останнє слово залишається за користувачем, тому ви можете відмовитися від цього.

2) Магазин. Саме тут можна купувати платні або завантажувати безкоштовні програми за допомогою вбудованого сервісу iTunes Store.

  • iTunes Match дозволяє зберігати, завантажувати і слухати музику в iCloud.
  • iCloud – Інтернет-сервіс з підтримкою push-технологій, створений компанією Apple. Сервіс створений в якості заміни платного онлайн-сховища MobileMe.
  • Завантаження. Тут відображається наявність і стан завантажуються в безкоштовний iTunes файлів.

3) Загальний доступ – домашня колекція. Тут можна переглядати улюблені фільми, відео, музику.

4) Genius – опція, яка з’явилася відносно недавно (iTunes безкоштовно оновлюється). Genius становить плейлисти і мікси з наявних у медіатеці пісень. Побічним ефектом стануть регулярні спроби нав’язати користувачеві яку-небудь нову композицію, яку у нього поки немає.

5) Плейлисти. Тут зберігаються музичні файли, сортовані за якимось ознаками, наприклад: музика 90-х, класична музика і т. д.

Вбудований мультипроигрыватель

Він розташований у верхній частині діалогового вікна (Рис. 4) і містить основні кнопки для відтворення окремих відео і аудіотреків, а також пошуковий рядок, що полегшує знаходження необхідного контенту, як у медіатеці користувача, так і у вбудованих магазинах.

 

Рис. 4

Робоче вікно iTunes

Як і сам інтерфейс, робоча область дружелюбна до користувача і знайомство з нею (Рис. 5) пройде легко і захоплююче, не викликаючи труднощів з навігацією.

Тут представлені останні новинки кіно, музики, програм і т. д. Величезна кількість пропонованого мультимедійного контенту розбито по основним категоріям, значно спрощуючи знаходження цікавить вмісту. Крім того, тут відображаються всі найбільш популярні популярні відео і аудіо файли.

Рис. 5

Враховуючи той факт, що iTunes можна завантажити безкоштовно, немає жодної причини відмовлятися від такого чудового помічника. При всіх своїх плюсах це додаток не містить жодного яскраво вираженого нестачі, будучи дійсно якісним програмним продуктом.

Адміністрація сайту висловлює подяку автору за статтю Snejoke .

Джерело: http://astral-td.com.ua/