Обвалення курсу біткоіни пов’язали з проблемним запуском криптовалюта в сальвадорі

23

Курс біткоіни, імовірно, обрушився через проблеми з запуском кріптовалютних гаманців в сальвадорі. Про це пише financial times. Ця країна першою прийняла біткоіни в якості законної валюти і запустила офіційні розрахунки в криптовалюта, але зіткнулася з проблемами при реалізації ідеї.

Джерело: voi

З 7 вересня біткоіни став однією з офіційних валют сальвадору. Тепер всі підприємства країни зобов’язані приймати криптовалюта в якості оплати. Щоб зробити сервіс загальнодоступним, влада розробила додаток під назвою chivo-національний цифровий гаманець для зберігання криптовалюта. Правда, незабаром після запуску президент сальвадору оголосив про тимчасове відключення програми для розширення серверів.

На тлі цих подій, біткоіни обрушився більш, ніж на 10 %. У моменті його ціна опускалася до $43,1 тисячі. На момент написання новини його вартість відновилася до $46,8 тисячі.

Економічний експерт луїс мембраньо (luis membreño) заявив, що проблеми можна було передбачити. Він назвав те, що трапилося катастрофою, зазначивши, що це може привести до збитків у громадян і підірвати довіру до системи. Крім цього, деякі фахівці не підтримують рішення сальвадорської влади. Це пов’язано з тим, що реалізація програми збільшує навантаження на державний бюджет. Крім цього, незважаючи на введення розрахунків в біткоіни, всі боргові зобов’язання будуть розраховуватися в доларах сша.