Nubia показала прийдешній ігрофон red magic 6s і розкрила деякі характеристики

49

Бренд nubia компанії zte випустить ігровий смартфон red magic 6s pro шостого вересня. Напередодні запуску компанія офіційно розкрила дизайн майбутнього пристрою і підтвердила деякі з його ключових характеристик.

Gizmochina.com

Сьогодні в базі даних китайського регулятора tenaa з’явилися перші зображення смартфона. Незабаром після цього ні фей (ni fei), глава nubia, поділився офіційним тизером, що демонструє дизайн пристрою у всій красі. Судячи по зображенню, red magic 6s pro отримає прозору задню панель, як у red magic 6 pro deuterium transparent edition.

Gizmochina.com

Під кришкою видно система охолодження пристрою, доповнена вентилятором з rgb-підсвічуванням. Крім того, на зображенні відзначені деякі компоненти і характеристики пристрою. Напис в районі вентилятора повідомляє, що швидкість його обертання буде досягати 20 тисяч оборотів в хвилину. Використовується в смартфоні оперативна пам’ять lpddr5 запропонує пропускну здатність в 8400 мбіт / с. Згідно з позначеннями, пристрій зможе похвалитися стереодинаміками і дисплеєм з частотою оновлення 165 гц.

Рейтинг antutu.