НТВ 4.5

484Найважливішим, і не менш цікавим телеканалом нашої держави є НТВ. Сайт даного телевізійного каналу відвідують майже 10 мільйонів користувачів з усього світу. Але тепер не потрібно заходити на сайт або включати телевізор, адже тепер все це є в додатку для мобільного — «Телеканал НТВ: передачі, відео».Назва програми говорить сама за себе. А точніше говорячи, ця програма показує нам сайт телеканалу, але в комфортному для мобільних гаджетів, вигляді. На сайті можна читати останні новини, переглядати відео новин і навіть спостерігати за прямим ефіром. Я думаю, що не варто згадувати про високу якість публікованого матеріалу.

Все в одному додатку, зручно для сприйняття і набагато зрозуміліше. Програма допоможе бути в курсі самих «свіжих» новин і дізнатися всі з самої першої новини. А завдяки отриманню push-повідомлень про важливі події та новини нам не доведеться кожну хвилину запускати додаток, адже все потрібне ми відразу ж побачимо!

Тепер набагато зручніше коментувати новини і ділитися з вподобаним друзям. Будь-яку вподобану новину можна додати в обране, а якщо це відео, то і зовсім завантажити собі на пристрій.

Якщо ви дивитеся телеканал НТВ або просто маєте потребу в якісному прикладній програмі, то краще «Телеканал НТВ…» не нічого.


Завантажити

Android 4.4+