Новий трейлер genshin impact, присвячений елой, анонсований концерт ” melodies of an endless journey»

28

Компанія mihoyo у співпраці з компанією sony interactiveentertainment опублікували новий трейлер ексклюзивного персонажа елой для умовно-безкоштовної гри genshinimpact. Також mihoyo анонсувала проведення концерту ” genshinconcert 2021: melodies of an endless journey», який можна буде переглянути онлайн безкоштовно.

Нагадаємо, що всі мандрівники рангу пригод 20 і вище могутполучіть поштою ексклюзивного п’ятизіркового персонажа —«рятівницю з іншого світу» елой (кріо).

Ця подія розділена на два етапи:

  • 1 етап. Після виходу оновлення 2.1 до техническихработ по оновленню до версії 2.2 (13.10.2021 05: 59 utc+8)мандрівники, що увійшли в гру з пристроїв ps4/ps5, бесплатнополучат поштою «рятівницю з іншого світу» елой (кріо).
  • 2 етап. Після виходу оновлення 2.2 до технічних робіт з оновлення до версії 2.3 (24.11.2021 05:59 utc+8)мандрівники з усіх ігрових платформ отримають поштою«рятівницю з іншого світу» елою (кріо), якщо цього не сталося на першому етапі події.

Також гравці рангу пригод 20 і вище, що увійшли в гру сустройств ps4 / ps5, безкоштовно отримають поштою фірмову зброю елой-чотиризірковий лук»хижак”.

Genshin impact доступна на playstation 5, playstation 4, pc (epicgames store) і пристроях на базі ios і android.