Новий ексклюзив для ps5 від екс-розробника першої assassin’s creed буде “важити” терабайт

23

Джейд реймонд, продюсер першої частини assassin’s creed і засновник студії haven entertainment studios, заявила, що майбутня ексклюзивна гра компанії для playstation 5 включатиме соціальні елементи і багато користувацького контенту, додавши, що над проектом працюють екс-розробники оригінальної assassin’s creed.

Раніше цього року реймонд заснувала власну незалежну студію haven entertainment studios, яка в даний час працює над неанонсованою грою, яка вийде ексклюзивно для платформи playstation 5. В інтерв’ю порталу gamesindustry.biz глава компанії трохи докладніше розповіла про те, чого шанувальники можуть очікувати від проекту.

За словами реймонд, їх дебютна гра дуже амбітна за своїми масштабами і буде покликана продемонструвати можливості ps5. Тому розмір тайтла може вийти просто величезним-можливо нова гра буде “важити” терабайт.

Пандемія показала, що ігри – це соціальний клей, який тримає ігрову спільноту разом. Особливо це актуально для молодого покоління – в іграх ви заводите друзів і спілкуєтеся. Саме такий проект, орієнтований на спілкування, ми хочемо створити, – додала реймонд.