Нововведення в третіх бета-версіях iOS 11.2, watchOS 4.2, tvOS 11.2 і macOS 10.13.2

357

Знаменита на весь світ компанія Apple порадувала своїх шанувальників випуском третьої бета-версії iOS 11.2, watchOS 4.2, tvOS 11.2, а так само macOS 10.13.2.

На етапі тестування дані оновлення доступне лише розробникам, але це означає, що найближчим часом можна сподіватися на повноцінний реліз оновленої операційної системи.

В даний час зареєстровані розробники можуть встановлювати нові бета-версії з Центру розробників Apple або використовувати відповідний механізм оновлення кожної платформи.

Якщо вам так хочеться стати розробником, то ви можете завантажити профіль розробка і встановити його в 1 клік.

Нові версії обіцяють покращити роботу системи і забезпечити ряд нововведень. Далі розглянемо, які сюрпризи приготувала своїм користувачам компанія і на що зроблений основний акцент.

iOS 11.2 beta 3

В даному випадку, в якості головних змін і коригувань можна відзначити наступні моменти:

  • Усунення проблем з калькулятором, на які скаржилися багато користувачів;
  • Виправлення помилки, пов’язаної з мерехтінням логотипу під час запуску пристроїв;
  • Новий принцип роботи Wi-Fi і Bluetooth, які тепер включаються в потрібний момент і не споживають енергію без необхідності;
  • Додавання функції прискореної зарядки для iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X. Варто зазначити, що скористатися цією перевагою можна тільки за допомогою спеціальних аксесуарів.
  • Власники останніх моделей отримають нові живі шпалери.

Найбільш інтригуючою виявилася саме експрес-зарядка. Приріст швидкості хоч і не великий, але цілком відчутний в умовах інтенсивного ритму життя. Всі необхідні аксесуари для отримання швидкого заряду можна придбати у фірмовому магазині.

Перелік нововведень викликає великий інтерес. Вже зовсім скоро, кожен користувач зможе самостійно оцінити масштаби оновлення і зробити свої висновки.

watchOS 4.2 beta 3

Розумні годинник так само отримали деякі зміни і стали ще функціональніше. У першу чергу варто відзначити появу кнопки швидкого доступу, якою можна скористатися при відтворенні звуку.

За заявою виробника, watchOS 4.2 буде значно краще попередньої версії за рахунок усунення раніше виявлених помилок і недоробок.

tvOS 11.2 beta 3

Дана версія покликана збільшити функціональність нової цифрової приставки Apple TV 4K. Розробники постаралися поліпшити відтворення відео з різною частотою кадрів. Тепер всі рухи на екрані повинні бути максимально реалістичні і природні.

macOS 10.13.2 beta 3

В даний час немає офіційних даних про те, які зміни несе в собі macOS 10.13.2. Це буде відомо поле масового оновлення ультратонких ноутбуків. Однак, враховуючи зміни в першій тестовій версії, можна припустити, що розробники операційної системи зробили основний упор на виправлення існуючих помилок, які перешкоджають повноцінній роботі пристроїв.

У будь-якому разі нові версії завжди несуть у собі ряд позитивних нововведень і сприяють більш стабільній роботі операційної системи. Так само варто відзначити, що з кожної підвищується і допрацьовується рівень безпеки. З-за цих факторів, основна маса користувачів скористаються наданою можливістю і самостійно ознайомляться з усіма перевагами. Залишилося тільки дочекатися релізу повноцінної версії оновлень.

Джерело: http://linkomania.com.ua/