Нові світлодіодні лампи philips прослужать 50 років

23

Компанія philips анонсувала нове покоління світлодіодних ламп. Згідно з офіційними даними, вони зможуть запропонувати розширений термін служби, що досягає вражаючих 50 000 годин.

Раніше відома як philips lighting, компанія signify заявила про створення самої енергоефективної і довгограючої світлодіодної лампи. Очікується, що ці пристрої будуть споживати на 60% менше електрики і прослужать 50 років.показники складені з урахуванням середнього часу роботи на добу в районі трьох годин.

“завдяки черговому технологічному прориву ми створили нашусамую енергоефективну лампу, зберігши таку ж високу якість світлодіодного освітлення, до якого звикли наші клієнти”, – заявляють представники signify.

Лампи доступні у версіях білого (3000 к) або холодного (4000 к) світіння і еквівалентні за потужністю аналогам на 40 і 60 вт. Всі моделі повністю соответствуетединой європейської маркування, що вступає в силу з 1 вересня. Рекомендована ціна менш потужної моделі складе 8,99 євро, в той час другий варіант обійдеться в 9,99 євро.