NOT A HERO 9.0

407

Опис:
Вперше NOT A HERO побачила світ на платформі ПК, і її реліз був досить успішним, так як вона дуже швидко розійшлася досить великим тиражем в Steam. Але власники андроїд пристроїв теж нарешті дочекалися, і тепер можуть повною мірою оцінити це творіння на своєму гаджеті.

І так, що ж нас чекає в грі, і в чому полягає її сюжет? Тут ви будите грати за кращого в місті професійного кілера, який вже довгий час займається тим, що виконує різні замовлення, і здивувати її чимось з ряду геть вихідним, практично нереально. Але передбачити все неможливо, і на цей раз вам надходить дуже специфічний замовлення. Замовник – відомий політик і кандидат у мери міста, його метою є придушення хвилі злочинності, яка накрила місто. Метод, за допомогою якого можна справитися з цією проблемою, є, звичайно ж, самим радикальним — повне знищення всіх бандитів і їх помічників. З допомогою таких заходів, кандидат збирається заробити схвалення з боку мешканців, і тим самим перемогти на виборах.

Гра має дуже багато карт і локацій, в ході проходження яких, ви будете протистояти безлічі різноманітних ворогів. Досить цікава задумка і динамічний геймплей, виділяють цю гру як одну з найкращих у цьому жанрі.


Завантажити

Android 5.0+