Недоліки iPhone X, виявлені користувачами

360

Не так давно в продажу з’явився новий продукт від компанії Apple мобільний пристрій iPhone X. Не встиг девайс як слід закріпитися на комп’ютерному ринку, як про нього вже залишили безліч негативних відгуків власники, яким довелося їм скористатися.

01. Проблемний дисплей

Зеленые полосы на iPhone X
Фотографія Зелені смуги на iPhone X

Дисплей, на якому через деякий час користування пристроєм з’являлася вертикальна смуга зеленого кольору, яка вже отримала назву «зелена лінія смерті».

Одному з користувачів девайса поміняли пошкоджений пристрій в магазині Apple Store, проте їм не було озвучено, вони з’ясували причину неполадки чи ні.

Як з’ясувалося пізніше, дисплей айфона цієї моделі вигорає, і його творці знали про це. Інженерами компанії була придумана спеціальна інструкція, в якій наведено рекомендації та поради щодо користування та яка поставляється в комплекті з продуктом.

Виявилося, що цей дорогий девайс досить чутливо реагує на зміну температури. Сенсорний екран просто не спрацьовує при натисканні, якщо температурі навколишнього повітря опускається до нуля градусів і нижче. Розробники стверджують, що дана проблема буде вирішена після оновлення операційної системи.

02. Face ID

Проблемы с Face ID iPhone X
Фотографія Проблеми з Face ID iPhone X

Так само підвела система аутентифікації Face ID, яка була однією з головних «фішок» iPhone X, а пізніше перетворилася в її слабку сторону. Для компанії стало проблемою виробництво сенсора датчика камери TrueDepth, яка використовується системою.

Компанія Apple попереджала, що Face ID не зможе розрізняти однояйцевих близнюків, але іншим користувачам гарантувала стовідсоткову точність спрацювання. В Інтернеті вже з’явилися відеоролики, в яких видно як айфон обманюють родичі його власника, чиї зовнішності дуже схожі.

03. Проблеми при спробі активації iPhone X

Ошибка активации iPhone X
Фотографія Помилка активації iPhone X

Також були проблеми при спробі активації iPhone X, спливало повідомлення, що активація не може бути зроблена у зв’язку з тимчасовою відсутністю доступу до сервера. Хоча точно невідомо, що було причиною цього, сам девайс або оператори стільникового зв’язку.

04. Дивний шум при струшуванні пристрої

Странный звук при тряске
Фотографія Дивний звук при трясці

Ще власники скаржилися на шум при струсі мобільного пристрою. Передбачається, що звуки виходять від системи подвійної камери на задній панелі телефону. До того ж деяким юзерам не подобатися її розташування, однак до цього можна з часом звикнути.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/