Не стало міка макгінті, людини, що стоїть за культовими обкладинками відеоігор 90-х

18

Мік макгінті, художник обкладинок культових відеоігор, таких як версія street fighter 2 для snes і kid chameleon для mega drive, помер після битви з раком.

Макгінті помер мирно в оточенні своєї сім’ї, написав його син джобі в пості, в якому він поділився численними спогадами про батька.

” мій батько був неймовірним художником, як всі знають. І в істинно артистичній моді він ніколи не був задоволений своєю останньою роботою. Всього пару тижнів тому він сказав, що йому потрібна “ще година на кілька моментів”, щоб”дійсно закінчити їх”. Ми всі це знали. Але це було неправдою. Папа завжди приходив до нас в гості, дивився деякі з картин, які він робив для нас протягом багатьох років, підходив до них на дюйм від носа і говорив:” знаєш, джоб, хотів би я зробити цей блюз трохи глибше”, або” ви знаєте, я б хотів просто пролити трохи більше тіней на це дерево”, або”йому дійсно потрібен свіжий шар лаку»”.

Твори міка макгінті для обкладинки street fighter 2 стануть такими ж знаковими, як і сама гра, а його м’язисті, характерні малюнки також допоможуть визначити інші ігри 90-х, такі як kid chameleon, shining force і streets of rage 2 через його роботи. Макгінті народився в північно-східній частині небраски і, працюючи ілюстратором-фрілансером, серед клієнтів якого були такі компанії, як adidas, mcdonalds і universal studios. У 2007 році макгінті переїхав до арізони, щоб бути ближче до своєї сім’ї, де він продовжував працювати над власними творами образотворчого мистецтва та картинами маслом.

“я був художником з п’яти років, і тоді я згадав, що малював літак краще, ніж мій старший брат”, – писав макгінті про свою кар’єру. «це надихнуло, тому що до тих пір це було єдине, що я міг згадати краще. Я продовжував це робити і все ще намагаюся покращити свій творчий процес.”тепер я розумію, що ви ніколи не станете краще, ніж будь-хто інший… Просто більш унікальним для вашого власного стилю, і ви стаєте кращим художником, яким можете бути”.