NavBar Animations 2.1

536

Navbar Animations — це додаток для персоналізації, яке додає класні анімації в панель навігації, які можуть бути налаштовані так, щоб зробити їх власними. Вибирайте з широкого спектру користувальницьких пакетів анімації і ніколи не дозволяйте вашій панелі знову нудно! Ми постійно працюємо над додаванням нових функцій і поліпшенням продуктивності додатків, Залишайтеся з нами щотижневі оновлення.Особливості NavBar Animations:

  • Увімкніть Навбар анімацію і виберіть пакет анімації.
  • Встановіть швидкість анімації, кольорові накладення і тригери анімації.
  • Автоматичний запуск при завантаженні.
  • Можливості Pro :
  • Видаліть всі оголошення.
  • Всі пакети анімації (поточні і майбутні).

Як працює це додаток?
Navbar Animations додає шар під вашої існуючої навігаційною панеллю, де відтворюються всі анімації. З-за обмежень у системі Android неможливо додати шар над існуючою навігаційною панеллю.

Буде це додаток працювати на моєму телефоні?
Якщо на вашому телефоні вже є панель навігації з програмного забезпечення (наприклад: http://navbaranimations.axndx.com/navbar_example.jpg ), тоді всі функції будуть працювати так, як повинні.

Якщо на вашому телефоні немає панелі управління програмним забезпеченням, наприклад, на телефонах Xiaomi Mi, цей додаток не буде працювати.

Цей додаток не працює в таких додатках, як Google Chrome!
Так, оскільки ця програма не має прав доступу root або спеціальних привілеїв, ми не можемо подолати ці проблеми. Тим не менш, ми постійно змушуємо зробити це додаток краще, слідкуйте за оновленнями на щотижневі оновлення!


Завантажити

Android 5.0+