MyBible 4.7.4

498

Краща в своєму роді і абсолютно безкоштовна програма для читання Біблії оффлайн на багатьох мовах. Перепробував безліч подібних програм, серед яких зустрічаються варті уваги, проте, Mybible залишає всіх їх далеко позаду ковтати пил. Кожен бажаючий просто ознайомитися з Біблією, або ті, хто бажає мати цю книгу завжди під рукою – ця програма для Вас.


Можливості програми:

· Зручна навігація (усі 66 книг біблії відображені на одній сторінці, і не потрібно тривалий час шукати потрібну)
· Можливість завантаження різних перекладів Біблії як російською мовою, так і на інших мовах (для СНД є російська, українська, вірменська, білоруська, латвійська, литовська, таджицький, узбецька, українська). Безліч іноземних мов.
· Можливість одночасно відкривати до 3-х вікон, де можна порівнювати або різні переклади, або читати одночасно на декількох мовах, або просто відкрити різні місця в біблії для порівняння.
· Додатково вікно словника.
· Налаштування теми, кольорів, шрифтів.
· Пошук по всій книзі або окремим її частинам.
· Можливість копіювати/вставити будь-який набір віршів.
· Реалізована можливість користуватися номерами стронга, тапая двічі за ним (можна налаштувати і на один тап)
· Перехід за посиланнями подвійним тапом (можна налаштувати на один тап)
І багато іншого. У самій програмі є довідка про програму, де описані всі поради по навігації і максимальному використанні програми.
Програма є в гуглмаркете. Розробники постійно працюють над її досконалістю і відповідають на кожне питання і пропозиції.


Завантажити

Android 2.1+