Msi підтвердила, що процесори intel alder lake надійдуть у продаж 4 листопада

37

Компанія msi сьогодні анонсувала комплекти кріплень для своїх систем рідинного охолодження meg coreliquid s, mag coreliquid c і mag coreliquid p, що дозволяють використовувати їх з новим роз’ємом intel lga 1700 для процесорів alder lake. Крім цього, виробник фактично підтвердив дату випуску нових процесорів.

Джерело зображення: intel

Компанія вказала, що комплекти кріплень для її систем охолодження стануть доступні з 4 листопада поточного року. За даними порталу videocardz, який звернувся до своїх джерел, в цей же день спаде заборона на публікацію оглядів на нові процесори alder lake-s, а також почнуться їх фактичні продажі. Офіційний же анонс процесорів core 12-го покоління відбудеться 27 жовтня на заході intel innovation.

Джерело зображення: msi

Згідно з останніми чутками, старт продажів процесорів alder lake очікувався не раніше 19 листопада. Таким чином, або intel вирішила перенести його на більш ранній термін, або ходили до цього кілька місяців чутки виявилися невірні.

Джерело зображення: msi

Слід зазначити, що на даний момент невідомо, коли в продаж надійдуть нові материнські плати на базі чіпсетів intel 600-ї серії, оскільки інформація про зняття заборони на публікацію оглядів 4 листопада стосується тільки процесорів alder lake. На старті продажів очікуються як мінімум три моделі intel core 12-го покоління: core i9-12900k, core i7-12700k і core i5-12600k.