Movie Expert 1.1

355

Movie Expert — сервіс швидкого підбору фільмів і серіалів для перегляду. Наприклад, ви переглянули фільм про війну або вас захопили комедії і серіали онлайн, які знімає Росія або Голлівуд. Вам просто потрібно поставити кінострічці оцінку. На основі вашого враження, алгоритм програми аналізує, які кращі мелодрами, жахи, бойовики або, наприклад, комедії вам запропонувати у подальшому. Вашій увазі не тільки самі смішні популярні нові російські серіали, але і наше улюблене гарне старе російське кіно. Наш алгоритм враховує всі ваші переваги:

  • які ви любите жанри (комедії, мелодрами, жахи, бойовики і так далі);
  • в якій країні знято фільм (зарубіжні, російські, інЕкшн ські, радянські, турецькі, голлівудські та ін);
  • який він тематики (наприклад, історичні, військові або про кохання);
  • призначення (серйозні стрічки, для дівчаток, хлопчиків або дітей, «заборонена зона» і тд.);
  • формат (відео, серіали, мультсеріали, повнометражне кіно) і багато іншого.

Вам просто потрібно завантажити Movie Expert і він завжди відповість на питання – що подивитися?

  • ми рекомендуємо кожна ваша оцінка і рецензія будуть враховуватися нашим алгоритмом, на основі чого буде виконаний пошук потрібного кіно;
  • хочу подивитися – зберігай тут що тобі цікаво — росіяни або зарубіжні фільми 2017, або, наприклад, мультфільми, щоб не забути їх подивитися в майбутньому.
  • колекції фільмів на різні тематики — любиш фільми про вампірів або неземну любов? Отримуйте щоденні збірки з найкращими кінострічками!

Незалежно від того, чи любите ви дивитися мультики, російські дитячі казки, самі смішні комедії, фільми 2017 або нові картини про любов. У нас є все! Скористайтеся нашою найбільшою базою кінострічок, russian films, мультфільмів та серіалів на будь-яку тематику і дивіться тільки найкраще. Ви не тільки розширите список переглянутих фільмів і дізнаєтеся про всі новинки кіно, але і зможете зануритися в кіносвіт, вивчаючи оцінку, акторський склад і насолоджуючись трейлерами.


Завантажити

Android 4.1+