Money Tree 1.5.2

430


І хто сказав, що гроші не ростуть на деревах? Почніть з малого і разбогатейте, доглядаючи за власним казковим ГРОШОВИМ ДЕРЕВОМ – природною аномалією, яка не залишить вас байдужим. Найміть садівників, придбайте інвентар, добрива і бонуси, щоб виростити свого маленького монстра і, врешті-решт, стати МІЛЬЙОНЕРОМ!

ПРАВИЛА ГРИ
Наймайте САДІВНИКІВ, які будуть доглядати за вашим грошовим деревом і допомагати вам у зборі настільки приємного грошового врожаю. Залучайте дітей, лам і навіть кличте на допомогу президента, якщо буде потрібно. Дізнайтеся, на кого ще ви зможете розраховувати! Купуйте новий ІНВЕНТАР для зростання доходів і БОНУСИ для прискорення процесу! Насоси, поливальні установки, пожежні машини, щасливі штани і амулети на удачу, генератори прибульців і багато іншого. Згодиться!
А якщо всього цього виявиться недостатньо, щоб вгамувати вашу жагу до грошей, скористайтесь ДОБРИВАМИ для додаткового зростання доходів. Не забудьте спробувати добре всім знайоме саморобний добриво.ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ
• Нехай гроші ллються з неба подібно дощу … в буквальному сенсі! Потрясіть дерево, щоб викликати грошовий дощ.
• Несподіване поєднання китайської міфології та неоліберального капіталізму.
• Абсолютно нова покрокова гра мишкою для всіх шанувальників жанру.
• Приміряйте на себе роль багача і уб’єте всіх наповал (тільки не йдіть з роботи).
Ого! Якщо ви Екшн шли до цього місця, вам безумовно потрібно завантажити цю гру.
Увага! Ця гра безкоштовно грати, але він містить елементи, які можуть бути придбані за реальні гроші. Деякі з можливостей і розширень, зазначених в описі може також повинні бути придбані за реальні гроші.


Завантажити

Android 4.1+