Microsoft Excel 16.0.9126.2069

338
Microsoft Excel — офіційне додаток Excel для телефонів і планшетів з Android. Додаток Microsoft Excel для Android створено для роботи в дорозі. Excel надає можливість сортувати, аналізувати дані. У додатку поєднані зовнішній вигляд, функціональність і якість знайомих додатків Office та інтуїтивний сенсорний ввід, розроблений для телефонів і планшетів з Android. Excel забезпечує максимальну продуктивність при виконанні будь-якої роботи: від створення інформативних електронних таблиць до простого перегляду і внесення правок на ходу. Ви можете впевнено працювати, знаючи, що ваші зміни зберігаються автоматично і ви не втратите форматування або дані, перейшовши на інший пристрій. У будь-який момент ви можете з легкістю знайти свої електронні таблиці в хмарі.Безкоштовний додаток Excel надає основний набір функцій для перегляду, створення і редагування документів на пристроях, розмір екрану яких не перевищує 10,1 дюйма. Для доступу до всіх функцій Excel необхідна підписка на Office 365.

Функції:

  • Ви можете використовувати формули, таблиці, діаграми, примітки, зведені таблиці, швидкість та умовне форматування, щоб побачити повну картину.
  • Електронні таблиці Excel виглядають так само чудово, як і на комп’ютері.
  • Переглядайте вкладення електронної пошти і отримуйте доступ до всіх ваших електронних таблиць Excel з OneDrive, Dropbox, OneDrive для бізнесу або SharePoint.
  • Починайте роботу з того місця, де ви перервали її в минулий раз, тому що Excel знає, над якою електронною таблицею ви працювали, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте.
  • Друкуйте аркуші Excel.
  • Відкривайте XLS і XLSX-файли.


Завантажити

Android 4.4+