Mens Classical 1.9

452Men’s Classical — Класика завжди в моді. Для модних, стильних і успішних чоловіків. Все про чоловічу моду і стиль. Формування чоловічого стилю. Чоловіча мода. Чоловічі зачіски. Чоловічий одяг. Чоловіче взуття. Чоловічий стиль. Круті машини, для справжніх чоловіків.Все про чоловічу моду, мода та стиль, модні тенденції, чоловіча мода, зимова чоловіча взуття, чоловіче взуття.
Все про чоловічому стилі — поради для чоловіка по знаходженню свого стилю, вибору чоловічого одягу та підбору чоловічого гардероба, основні останні модні тенденції.

Це додаток для чоловіків, які цікавляться стилем, хотіли б виглядати краще або просто дізнаватися щось нове зі світу одягу, аксесуарів і трендів.
Чоловіча естетика. У відсотковому співвідношенні кількість чоловіків, що не відносяться байдуже до того, як вони виглядають, зростає з кожним роком.

Стиль важливіше, ніж мода. Більш того, мода — це всього лише матеріал, з якого створюється стиль. Чоловічий стиль одягу складається з безлічі деталей.

Вподобані запису можна коментувати і оцінювати. Всі сподобалися картинки можна зберігати в галереї пристрою в папці програми. Ти можеш ділитися записом з друзями через соціальні мережі Facebook, Вконтакте, Однокласники, Viber, WhatsApp а так само інші встановлені на пристрої додатки. Ну і звичайно, ти можеш залишати лайки і зберігати записи в обране.


Завантажити

Android 4.0+