Mens Classical 1.9

8
Men’s Classical — Класика завжди в моді. Для модних, стильних і успішних чоловіків. Все про чоловічу моду і стиль. Формування чоловічого стилю. Чоловіча мода. Чоловічі зачіски. Чоловічий одяг. Чоловіче взуття. Чоловічий стиль. Круті машини, для справжніх чоловіків.
if (!bw_android_old) echo(‘


Все про чоловічу моду, мода та стиль, модні тенденції, чоловіча мода, зимова чоловіча взуття, чоловіче взуття.
Все про чоловічому стилі — поради для чоловіка по знаходженню свого стилю, вибору чоловічого одягу та підбору чоловічого гардероба, основні останні модні тенденції.

Це додаток для чоловіків, які цікавляться стилем, хотіли б виглядати краще або просто дізнаватися щось нове зі світу одягу, аксесуарів і трендів.
Чоловіча естетика. У відсотковому співвідношенні кількість чоловіків, що не відносяться байдуже до того, як вони виглядають, зростає з кожним роком.

Стиль важливіше, ніж мода. Більш того, мода — це всього лише матеріал, з якого створюється стиль. Чоловічий стиль одягу складається з безлічі деталей.

Вподобані запису можна коментувати і оцінювати. Всі сподобалися картинки можна зберігати в галереї пристрою в папці програми. Ти можеш ділитися записом з друзями через соціальні мережі Facebook, Вконтакте, Однокласники, Viber, WhatsApp а так само інші встановлені на пристрої додатки. Ну і звичайно, ти можеш залишати лайки і зберігати записи в обране.


Завантажити

Android 4.0+